Yapı Kredi Bankası Tüm Türkiye Geneli 108 Farklı Bankacı Alım İlanı Yayımladı

Yapıkredi Bankası tüm Türkiye geneli çok sayıda bankacı alımı yapacak. 108 farklı iş ilanı ile yapılacak olan personel alımında detaylar haberimizde..

Yapı Kredi Bankası Tüm Türkiye Geneli 108 Farklı Bankacı Alım İlanı Yayımladı

Yapı Kredi Bankası çok sayıda personel alımı yapıyor. Bilindiği gibi 1944 yılından beridir faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen özel bankaları arasında bulunan Yapıkredi Bankasının farklı unvanlarda personel alım ilanları yayımlayarak, şubelerde ihtiyaç bulunan personel açığını kapatmak istiyor. İtalyan merkezli bankanın Türkiye dışında bulunan 22 ülkedeki 9 binden fazla şubesinde toplamla 148 binden fazla çalışan bulunuyor. Bankacılık kariyerine Yapıkredi'de başlamak isteyen adayların yoğun ilgi gösterdiği alımlarda Türkiye'nin bir çok ilindeki şubelere alım yapılacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yapı kredi bankası 108 farklı unvanda bir çok ildeki başvurularda her elan için belirlenen özel şartların yanında genel şartları da taşımaları gerekli olacak. Genel başvuru şartlarında erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmaması, Office programlarını iyi derece kullanabilmesi, bilgisayar kullanımı seviyesinin iyi derecede bulunması, esnek çalışma saatlerine uyumlu olması, ilanda belirtilen eğitim seviyesini taşıması, bazı unvanlar için tecrübeli, bazı unvanlarda ise tecrübe şartı olmadan da başvuru yapılabilecek. 

SEZONLUK VE PARTİME ALIMLAR

Ayrıca personel alımlarında sezonluk çalışmak isteyen adaylara yönelik başvurular alınacak. Sezonluk gişe işlemleri yetkili yardımcısı alımında 1 yıl bankacı deneyimi şartı aranıyor. Partime çalışmak isteyen adaylara yönelik ise herhangi bir tecrübesi olmayan adayların 4 yıllık iktisadi ve idari bilimler fakültesi bölümlerinden mezun yana 3. sınıf ya da 4. sınıfta bulunan adaylar başvuruda bulunabilirler.

Yapıkredi Bankası 108 farklı iş alım ilanlarına başvurular kariyer ilan siteleri üzerinden alınacak. Adayların başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak, başvuru şartlarını incelemeleri gerekmektedir.

Yapıkredi Bankası başvurmak için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2018, 12:46
YORUM EKLE