Kamuya Personel Alımı için haftanı yeni ilanları yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile ve Resmi Gazete ile yayımlanmış olan işçi, personel ve memur alımı ilanlarına göre Kamuya 160 kişi alınacak. Alımlar farklı kurumlara farklı ilanlar ile yapılacak. İşin Olsa ekibi olarak Kamuya yeni ilanları ilk olarak sizlerle biz paylaşıyoruz. İŞKUR ve diğer ilanlara haberimizden ulaşabileceksiniz.

7 Şubat 2022 Kamu İlanları: 160 İşçi, Personel ve Memur Alımı:

Kamuya yeni ilanlar duyuruldu. 7 Şubat 2022 tarihi ile gelmiş olan ilanlar göre kamuya 160 kişi alınacak. Söz konusu ilanlar İŞKUR aracılığı ile ve Resmi Gazete ile yayımlandı. İlanlara başvurular 7 Şubat 2022 tarihi ile başlamış olup çoğunun başvurusu 11 Şubat 2022 tarihi ile sona erecektir. Peki alım yapacak kurum ve kontenjan dağılımı nedir?

Resmi Gazete Personel Alımı İlanı:

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörlüğü Personel Alımı:

Resmi gazetede yayımlanan ilana göre İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörlüğü bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 18 personel alımı yapacağını bildirdi. Alımlar Öğretim Görevlisi, Doçent, Profesör ve Araştırma Görevlisi kadrosunda yapılacak.

İlanın Detayları: www.isinolsa.com/images/upload/20220207-4-4.pdf

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Rektörlüğü:

Üniversiteye 40 personel alımı yapılacak. Öğretim görevlisi alanında farklı bölümler için başvurular en geç 21 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecek.

İlanın Detayları: www.isinolsa.com/images/upload/Bezmialem-Vakıf-Universitesi-Rektorluğu-personel-Alim-İlani.pdf

İŞKUR Memur Personel Alımı İlanları:

İŞKUR ile yayımlanmış olan ilanlar için başvurular ilanın yayım tarihi ile başlamış olup en geç 11 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecek. Başvurular Okur yazar, İlköğretim, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunlarından alınacak.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Memur Personel Alımı:

Kıyı Emniyeti 3 farklı şehirde olmak üzere 33 personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlar, Büro Personeli, Mühendis, İkinci Kaptan ve Deniz trafik Operatörü kadrosunda yapılacak. Başvuru için adayların Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gereklidir.

İlanın Detayları: https://www.isinolsa.com/kamu-iskur-alimi/kiyi-emniyeti-kegm-33-kamu-personeli-alimi-iskur-basvurusu-basladi-h41293.html

Selçuk Üniversitesi 61 Personel Alımı İlanı:

Üniversiteye 61 kişilik boş kadro ile ilan yayımlandı. Farklı kadrolarda olmak üzere Engelli 26 Büro Memuru, Eski Hükümlü 35 temizlik Görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. İlköğretim ve lise mezunu adayların başvuru yapabileceği ilana başvurular EKPSS ve Kura ile yapılacak.

İlanın Detayları: https://www.isinolsa.com/kamu-iskur-alimi/selcuk-universitesi-su-61-buro-memuru-ve-temizlik-personeli-aliyor-h41294.html

EGM Polisevi İşçi Personel Alımı İlanı:

İŞKUR ile gelmiş olan bir diğer ilan ise EGM personel alımı ilanı oldu. Bu yönde EGM Polisevi bünyesine 7 kişilik boş kadro ile, 5 Temizlik Görevlisi ( Okur Yazar ), 1 Aşçı ( İlköğretim ), 1 Aşçı Yardımcısı ( İlköğretim ) alımı yapılacak.

İlanın Detayları: https://www.isinolsa.com/kamu-iskur-alimi/egm-polisevi-en-az-okuryazar-olma-sarti-ile-asci-ve-yardimcisi-h41295.html

Editör: TE Bilisim