Kamuya memur personel alımında sona geldik. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilan kapsamında 3 farklı kurum bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 84 Memur personel alacak. Başvurularda sona geldik. İlan detayları ve son şans için detayları isinolsa.com olarak sizlerle paylaşıyoruz. 

Başvurular Sona Eriyor!

Söz konusu kurumlara memur personel alımı başvurularında sona geldik. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan kurumlar için başvurular en geç 28 Haziran 2024 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar aşağıdaki bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilecekler.

84 Memur Personel Alımı Kurumları:

Söz konusu başvurusu sona eren kurumlar ise:

  • Yükseköğretim Kurumu,
  • Adalet Bakanlığı CTE,
  • Gazi Üniversitesi,

Yükseköğretim Kurumu Personel Alımı İlanı:

YÖK 15 kişilik boş kadro ile " 1 Aşçı Yardımcısı, Şoför, 5 Büro Personeli, 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 3 Büro Personeli " olmak üzere Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden 15 kişi istihdam edilecek. Mülakatsız personel alımı için adaylardan 2022 yılında yapılan KPSS'den en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İLANIN DETAYLARI:

YÖK 15 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor YÖK 15 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor

Adalet Bakanlığı CTE Memur Alımı İlanı:

Adalet Bakanlığına bağlı olan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesine 2024 yılı kapsamında olmak üzere 50 İdare Memuru alımı yapacak. Alımlar Sınavla ve KPSSp3 puan türünden en az 70 puan ile yapılacak. İLANIN DETAYLARI:

CTE 50 İdare Memuru Alımı Başvurusu Devam Ediyor! CTE 50 İdare Memuru Alımı Başvurusu Devam Ediyor!

Gazi Üniversitesi Personel Alımı İlanı:

Üniversiteye Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içersinden "  3 Teknisyen, 1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 6 Büro Personeli (Muhasebe), 3 Sağlık Teknikeri, 1 Avukat, 1 Fizyoterapist, 4 Hemşire " olmak üzere toplamda 19 sözleşmeli personel alımı yapılacak. KPSS için 2022 yılı KPSS den en az 50 puan almış olmak şartı aranacak. İLANIN DETAYLARI:

Gazi Üniversitesi 19 Personel Alımı Sona Eriyor ( Güvenlik, Büro ve Sağlık ) Gazi Üniversitesi 19 Personel Alımı Sona Eriyor ( Güvenlik, Büro ve Sağlık )