Üniversitelere personel alımı sona eriyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanı kapsamında 4 farklı Üniversitenin başvuruları bugün sona eriyor. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar için İşin Olsa ekibi olarak detayları sizlerle bir kez daha paylaşacağız.

Üniversiteler bünyelerindeki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 47/B sözleşmeli personel alımı yapacak. Peki alım yapılacak kontenjanlar nelerdir? Hangi şartlar aranacak? Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

Adayların uzun zamandır beklediği Mülakatsız personel alımı sistemi Üniversiteler tarafından uygulanıyor. Bu kapsamda adayların KPSS Puanı ele alınmak üzere en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak değerlendirme ile personel alımı gerçekleştirilecek. Herhangi bir Mülakat yapılmayacaktır.

114 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor!

Söz konusu Üniversiteler tarafından yayımlanmış olan ilanlara en az Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden toplamda 114 Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda,

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Personel Alımı Detayları:

Üniversiteye Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak üzere ve Taban 50 KPSS Puanı ile " 2 Şoför, 11 Temizlik Personeli, 14 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 4 Büro Personeli, 5 Tekniker, 2 Teknisyen " 39 sözleşmeli personel alınacak.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/bandirma-onyedi-eylul-universitesi-39-sozlesmeli-personel-alimi-h44518.html

Çukurova Üniversitesi Personel Alımı Detayları:

Üniversite toplamda 39 kişilik boş kadro ile " 19 Hemşire, 3 Sağlık Teknikeri, 3 Röntgen Teknisyeni, 12 Destek personeli, 1 Mütercim, 1 Gemi Adamı " olmak üzere toplamda 39 Sözleşmeli personel alımı yapılacak.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/cukurova-universitesi-39-sozlesmeli-personel-alimi-lise-on-lisans-h44519.html

Bursa Uludağ Üniversitesi Personel Alımı Detayları:

Bursa Uludağ Üniversitesi 13 kişilik kadro ile istihdam edilmek üzere  Taban 60 KPSs Puanı İle; 2 Büro personeli, 1 Programcı, 5 Temizlik Perosneli,  55 Taban KPSS Puanı İle ; 3 Basit bakım personeli be 2 Bahçe personeli alımı yapılacaktır. Alımlar Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylardan yapılacak.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/bursa-uludag-universitesi-13-personel-alimi-55-ve-60-kpss-ile-h44520.html

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Personel Alımı Detayları:

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alacak. Buna göre " 10 Destek Personeli, 7 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Diyetisyen ve 5 Büro Personeli " olmak üzere toplamda 23 sözleşmeli personel alımı en az lise mezunu ve 70 KPSS puanı ile alınacak.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/gibtu-23-sozlesmeli-personel-alimi-lise-on-lisans-ve-lisans-h44521.html

Başvurular Sona Eriyor!

Söz konusu üniversitelerin başvuruları 1 Haziran 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 15 Haziran 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvurular sadece ilgili Üniversitelere yukarıdaki bağlantılar üzerinden yapılacak.

DAHA FAZLA İLANDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA İNTAGRAM TAKİP ET VE UYGULAMALARI İNDİR!

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA