Milli Saraylar İdaresi personel alımı hakkında duyuru yayımladı. Resmi İnternet adresi üzerinde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Milli Saraylar İdaresi geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Güvenlik Görevlisi alımı için sonuçlar açıklandı. Söz konusu duyuruya göre sınav sonuçları sonrası istenen belgeler açıklandı.

30 Güvenlik Görevlisi Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı!

Milli Saraylar İdaresine güvenlik görevlisi alımı için 25 - 27 Haziran 2024 tarihleri arasında yapılan sözlü sınavlar için beklenen sonuçlar açıklanmıştı. 

Az Önce gelen yeni bir duyuru ile ise istenen belgeler açıklandı.

Adaylardan İstenen Belgeler Nelerdir?

1- Öğrenim/mezuniyet veya denklik belgesinin aslı (Personel Dairesi Başkanlığı görevlisi tarafından görülerek, önlü-arkalı fotokopisi aslı gibidir yapılabilir) veya Noter onaylı sureti ya da E-Devlet Sisteminden alınmış barkodlu mezun belgesi,

2- KPSS Sonuç Belgesi (sınav başvurusunda bulunulan KPSS puanına ilişkin),

3- Sağlık Kurulu Raporu ("görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamaktadır” ibaresinin belirtilmesi gerekmektedir.)

4- Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge. (Askerlik hizmetini yerine getirenlerin Terhis Belgesini teslim etmeleri gerekmektedir.)

5- 2 adet 50 mm X 60 mm, ebadında beyaz fonda son 6 (altı) ay içinde çekilmiş resmi kılık ve kıyafet hükümlerine uygun vesikalık veya biyometrik fotoğraf. (Dijital Biyometrik Fotoğraf kabul edilir.)

6- T.C. Kimlik Kartı fotokopisi (aslı ibraz edilecektir).

7- Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonu için geçerlilik süresi devam eden Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Kartının fotokopisi (aslı ibraz edilecektir).

8- Güncel tarihli SGK Tescil ve Hizmet Dökümü (İlgili sosyal güvenlik merkezinden alınmış veya e-Devlet şifresi ile BARKODLU olarak oluşturulmuş belge)

9- Türkiye Halk Bankası Beşiktaş Şubesinden maaş hesabı açtırılarak hesap bilgilerinin ibrazı.

Belge Teslim Tarihleri Açıklandı!

Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı'na bağlı birimlerde çalıştırılmak üzere, 657 sayılı Kanunu'nun 4/B maddesine göre sözleşmeli personel pozisyonunda 30 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Lisans/Silahlı) alımı için 25-26-27 Haziran 2024 tarihlerinde yapılan sözlü sınavlar sonucunda asıl başarılı olarak atanmaya hak kazanan adayların, aşağıda yazılı belgeleri 16 Temmuz 2024 Salı günü saat 18:00’a kadar Personel Dairesi Başkanlığına (Dolmabahçe Sarayı Beşiktaş/İSTANBUL) şahsen elden teslim etmeleri ve  17 Temmuz Çarşamba günü saat 09.00’da göreve başlamaları gerekmektedir.

YENİ DUYURULARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS ve Android Uygulama İçin >>>> BURAYA