Üniversite Personel Alımı Haberleri

Üniversite Personel Alımı haberleri ve güncel Üniversite Personel Alımı gelişmeleri, Üniversite Personel Alımı ile ilgili tüm video, Üniversite Personel Alımı fotoğrafları ve Üniversite Personel Alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Memur Alımı

Üniversiteler personel alımı yapıyor. KPSS tercih kılavuzu ile 33 Farklı üniversiteye 82 memur alınacak. En az lise kontenjan dağılımı haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ( ÇOMÜ ) 74 Destek Personeli alımı ilanı yayımladı. Lise mezunu personel alımı detayları ve şartları...

Sözleşmeli Personel Alımı

Üniversiteler 126 sözleşmeli personel alımı ilanı yayımladı. 4 Farklı şehirde istihdam edilmek üzere kontenjan dağılımı ve başvuru şartları haberde.

Personel Alımı

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Personel alımı ilanı yayımlandı. KPSS Şartı olmaksızın farklı alanlarda 16 personel alımı yapılacak.

Sözleşmeli Personel Alımı

Üniversitelere Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu sözleşmeli personel alınacak. 6 Üniversiteye 42 Personel alımı için ilan yayımlandı. Şartlar haberde.

Kamuya ve Askeri Komutanlıklara 2884 Personel ve Askeri personel alımı için başvurular sona eriyor. 6 Kurum ve Komutanlık ilan detayları...

Sözleşmeli Personel Alımı

3 Üniversite ve Hastanesi 208 Sözleşmeli personel ve Sağlık Personeli alımı ilanı yayımladı. Kontenjan dağılımı ve Adaylardan aranan şartlar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

19 Üniversite hastanesi tarafından ilan yayımlandı. 964 Personel alımı en az lise mezunu ve 50 KPSS ile yapılacak. Kontenjan dağılımı...

İki Üniversiteye En az 60 KPSS Puanı ile Çeşitli kadrolarda personel alımı için ilan yayımladı. Kontenjan dağılımı ve şartları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Üniversiteler ilan yayımladı. En az lise mezunu ve 50 KPSS ile 20 Üniversite 392 sözleşmeli personel alımı yapacak. İlan ve...

Sözleşmeli Personel Alımı

Üniversiteler personel alımı ilanı yayımlandı. İki Üniversiteye Lise ve Lisans mezunu personel alımı kontenjan dağılımı ve şartları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Üniversitelere personel alımı başvurularında sona geldik. 114 Kişilik kadro ile farklı alanlarda sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir. Detaylar haberde.