Sağlık personeli alımı Haberleri

sağlık personeli alımı haberleri ve güncel sağlık personeli alımı gelişmeleri, sağlık personeli alımı ile ilgili tüm video, sağlık personeli alımı fotoğrafları ve sağlık personeli alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Memur Alımı

TMO 2024 yılı memur alımı için KPSS 2024/1 tercihleri hakkında önemli bilgilendirme duyurusu yayımlandı.

Memur Alımı

Üniversiteler personel alımı yapıyor. KPSS tercih kılavuzu ile 33 Farklı üniversiteye 82 memur alınacak. En az lise kontenjan dağılımı haberde.

Kamuya Memur Alımı kapsamında Merkezi yerleştirme işlemleri başladı. En az lise mezunu 1816 Memur Alımı yapılacak. Kontenjan dağılımı ve detayları...

ÖSYM Az Önce Beklenen kılavuzu yayımladı. KPSS 2024/1 Merkezi Atama için tercihler başladı. Kamuya Memur alımı yapılıyor. Tercih kılavuzu ve...

Sözleşmeli Personel Alımı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ( RTEÜ ) 20 sözleşmeli personel alımı yapılacak. En az lise mezunu ve 50 KPSS ile...

Sözleşmeli Personel Alımı

ÇOMÜ 1789 sözleşmeli personel alımı için başvuru sürecinde uzatılma kararı yayımlandı. Başvuru yapmayan adaylar haberi inceleyebilir.

Özel Sektör İŞKUR Alımı

Hastanelere Türkiye geneli personel alımı başladı. İŞKUR ile farklı pozisyonlarda personel alımı kontenjan ve başvuru sayfası haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Üniversiteler 126 sözleşmeli personel alımı ilanı yayımladı. 4 Farklı şehirde istihdam edilmek üzere kontenjan dağılımı ve başvuru şartları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Akdeniz Üniversitesi En az 50 KPSS ve Lise mezunu olmak üzere 72 sözleşmeli personel alımı şartları ve başvuru bilgisi haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Harran Üniversitesi farklı kadrolarda sözleşmeli 39 personel alımı başvurusunda sona gelindi. Başvuru değerlendirme detayları nelerdir?

Sözleşmeli Personel Alımı

Namık Kemal Üniversitesi hastane personeli alımında başvurularda sona geldik. KPSS Puanı ile sözleşmeli personel alınacak. Başvuru bilgisi haberde.

Kamu

Sağlık Bakanlığı 2024 yılı 36 bin yeni personel alımı yapacak. Peki alımlar ÖSYM üzerinden mi yoksa Kura ile mi yapılacak?...