Ziraat Bankası 577 personel alımı kapsamında duyuru yayımladı. Adayların göreve başlama işlemleri kapsamında tarihler netleşti.

2024 yılında gerçekleştirlen işe alım süreçleri kapsamında siz değerli adaylarımızın başvurularını değerlendirmiş ve mülakatlarını gerçekleştirmiştir. Bu süreçte belirlenen asil ve yedek adaylar aracılığıyla ekibimize yeni katılacak adaylar belirlendi.

Ziraat Katılım Uzman Yardımcısı İşe Alımı:

17-22 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilen mülakatlar sonucunda belirlenen asil adaylarımızın 5 Şubat 2024 Pazartesi günü göreve başlayacak olmaları sevindirici bir gelişmedir. İlgili adaylara gerekli evrak teslimi, eğitim ve konaklama süreci ile ilgili detaylar mail yoluyla iletilmiştir. Ayrıca, yedek adaylarımızla da ihtiyaç doğrultusunda iletişime geçilecek ve uygun pozisyonlar için değerlendirme yapılacaktır.

Ziraat Katılım Müfettiş Yardımcısı İşe Alımı:

15-16 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleştirilen mülakatlar sonucunda belirlenen asil adaylarımızın 29 Ocak 2024 Pazartesi günü göreve başlamaları planlanmaktadır. Göreve başlamak için gerekli olan evrak teslimi ve diğer süreçlerle ilgili detaylar adaylara mail yoluyla iletilmiştir. Yedek adaylarımızla da ihtiyaçlarımız doğrultusunda iletişime geçilecek ve uygun pozisyonlar için değerlendirme yapılacaktır.

Ziraat Katılım Bankası Genel İşe Alım Süreci:

3 Aralık 2023 tarihinde gerçekleştirilen yazılı sınav sonuçlarına göre mülakata katılmaya hak kazanan Müfettiş Yardımcısı, Uzman Yardımcısı ve Servis Görevlisi adaylarının mülakat tarihleri, saatleri ve adres bilgileri adaylarla paylaşılmıştır. Mülakata katılacak adayların yanlarında bulundurmaları gereken belgeler belirtilmiş olup, ayrıca proje sunumu yapacak adaylara yönelik eğitim ve kişilik envanteri uygulaması planlanmıştır.

Bu süreçte sizlere destek olabilmek adına, mülakat öncesinde verimli bir eğitim içeriği planlanmış ve 8 Ocak 2024 tarihi itibariyle kişilik envanteri uygulaması gerçekleştirilecektir. Bilgilendirmeler İstanbul Üniversitesi başvuru sisteminde kayıtlı cep telefonu ve/veya mail adreslerinize yapılacaktır.