Yalova Üniversitesi personel alımı yapıyor.. 25 Mart 2024 tarihi ile gelmiş ola ilana göre 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler kapsamında olmak üzere Sözleşmeli olarak 109 personel alımı gerçekleştirilecek. Alımlar lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar içerisinden sözleşmeli personel alımı yapılacak. 

İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde ilgili ilanın detaylarını paylaşacağız.

Başvurularda Sona Geldik!

Yalova Üniversitesi Sözleşmeli Personel alımı başvurusu sona ermektedir. Bu kapsamda Başvuurlarına 25 Mart 2024 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 8 Nisan 2024 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir.

Nasıl Başvuru Yapılacak!

Başvurular İstenen Belgelerle birlikte " YALOVA ÜNİVERSİTESİ PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI Merkez Yerleşkesi Çınarcık yolu üstü 77100 YALOVA " adresi üzerinden yapılacaktır. İstenen belgelere İlanın tam metni üzerinden ulaşabilirsiniz.

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Başvurular KPSS puanına göre yapılmakta olup adaylar mesleğe göre En yüksek puandan en düşük Puana kadar yapılacak yapılacak sıralama ile adaylar belirlenecektr.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Gerçekleştirilecek?

Yalova Üniversitesi personel alımı ilanına göre 109 kişilik boş kontenjana Erkek ve Kadın adaylar başvuru yapabilecek. Bu yönde,

Lise Mezunu: 30 Peyzaj, Park/Bahçe ve Temizlik İşleri, 5 Basit Bakım, Onarım, 7 Teknisyen, 

Ön Lisans Mezunu: 3 Tekniker, 22 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 8 Büro Personeli, 

Lisans Mezunu: 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 32 Büro Personeli,

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Yalova Üniversitesi adaylardan genel ve özel olarak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak,  7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.2022 KPSS sınavından lisans mezunları için KPSSP3, ön lisans mezunları için KPSSP93, ortaöğretim mezunları için ise KPSSP94 puan türlerinde en az 50 ve 55 puan almış olmak gerekmektedir.

Kontenjana Göre Şartlar Nedir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite personel alımı başvuruları 25 Mart 2024 tarihi ile başlamış olup en geç 8 Nisan 2024 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular sadece istenen belgelerle birlikte şahsen veya posta yolu ile gerçekleştireceklerdir.

Başvuru Yeri ve Adresi : YALOVA ÜNİVERSİTESİ PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI Merkez Yerleşkesi Çınarcık yolu üstü 77100 YALOVA

Başvuru Başlangıç Tarihi : 25.03.2024

Son Başvuru Tarihi : 08.04.2024

İLANIN TAM METNİ