Üniversiteler personel alımı ilanları yayımlandı. 2024 yılı Ocak ayı itibari ile yayımlanan Üniversite Personel Alımı ilanlarına göre 132 sözleşmeli personel alınacak olup alımlar farklı kadrolarda ve niteliklerde gerçekleştirilecektir. Bu yönde İşin Olsa ekibi olarak sizlere Üniversite personel alımı ilanlarının detaylarını aktaracağız.

132 Sözlşemeli Personel Alınacak!

Üniversiteler 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 4/B fırkasına göre 4 Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 132 personel alınacak.

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

Üniversite Personel alımları için KPSS Puan şartı aranacak olup adayların 2022 yılı KPSS den puanları ele alınacak olup en yüksek puandan en düşük puana kadar sıralama ile adaylar belirlenecektir.

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nedir?

Üniversitelerin alımları için genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" gibi şartlar aranacak.

KPSS Şartı ne Olacak?

2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için KPSSP93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50, 55, 60 veya 70 puan almış olmak şartı aranacak. 

4 Üniversite İlan Listesi:

Üniversitelere en az lise mezunu adaylar içerisinden 132 personel alınacak. İlanlar aşağıdaki gibidir.

Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı:

Üniversite 46 kişilik kadro ile sözleşmeli personel alınacak.  Alımlar 

İlköğretim Mezunu: 1 Gemi Adamı (Usta Gemici), Lise Mezunu: 30 Temizlik Personeli, 3 Şoför, 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Ön Lisans Mezunu: 5 Büro Personeli,  Lisans Mezunu: 5 Büro Personeli kadrolarında olmak üzere gerçekleştirilecek.

Başvurular en geç 26 Ocak 2024 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir.  İlanın detayları aşağıdaki gibidir.

Ege Üniversitesi 46 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor! Sonuçlar? Ege Üniversitesi 46 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor! Sonuçlar?

Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı:

Düzce Üniversitesine 69 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alınacak. Bu yönde alımlar; 1 Gassal, 4 Hastabkıcı, 21 Temizlik Görevlisi, 8 Hemşire, 2 Teknisyen, 2 Büro Personeli, 2 Şoför, 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Tekniker, 4 Sağlık Teknikeri,  1 Psikolog, 18 Hemşire, 1 Eczacı, 1 Odyolog,  kadrolarında yapılacak.

Başvurular 22 ocak 2024 tarihi ile yayımlanmış olup en geç 5 Şubat 2024 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İlanın detaylarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Düzce Üniversitesi 69 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor Düzce Üniversitesi 69 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor

Amasya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı:

14 kişilik kadro ile Lise Mezunu: 5 Destek Personeli,  Ön Lisans Mezunu: 2 Büro Personeli, 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,  Lisans Mezunu: 1 Avukat, 2 Spor Uzmanı alımı yapılacak. Amasya Üniversitesi personel alımları başvurusu en geç 29 Ocak 2024 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 

İlanın detaylarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Amasya Üniversitesi 14 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor Amasya Üniversitesi 14 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Boğaziçi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı:

Boğaziçi Üniversitesi toplamda 3 kişilik kadro ile " 1 Bilgi Güvenliği Yöneticisi, 1 Sistem Uzmanı, 1 Analiz, Veri ve Test Uzmanı" kontejanlarında personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvurular en geç 29 ocak 2024 tarihine kadar yapılacak. İlanın detayları aşağıdaki gibidir.

Boğaziçi Üniversitesi KPSS li KPSS siz Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımlandı! Boğaziçi Üniversitesi KPSS li KPSS siz Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

YENİ İLANLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Editör: Erhan İmamoğlu