Üniversiteler personel alımı ilanları yayımlandı. 2024 yılı Mayıs  ayı itibari ile yayımlanan Üniversite Personel Alımı ilanlarına göre 126 sözleşmeli personel alınacak olup alımlar farklı kadrolarda ve niteliklerde gerçekleştirilecektir. Bu yönde İşin Olsa ekibi olarak sizlere Üniversite personel alımı ilanlarının detaylarını aktaracağız.

126 Sözlşemeli Personel Alınacak!

Üniversiteler 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 4/B fırkasına göre 8 Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 126 personel alınacak.

Her geçen gün yeni Üniversite Personel alımları devam ediyor.

Hastaneler'de Personel Alımı Yapacak!

Üniversitelerin rektörlükleri dışında Üniversite Hastaneleride istihdam ediyor. Sağlık Personeli alımları Hastanelere yapılmaktadır.

4 Üniversite İlan Detayları:

Akdeniz Üniversitesi 72 Personel Alımı:

Üniversiteye Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi bünyesinde istihdam edilmek üzere 72 Personel alımı yapılacak. Alımlar " 43 Hemşire, 2 Biolog, 1 Sağlık Fizikçisi, 17 Sağlık Teknikeri, 2 Laborant, 2 Büro Personeli, 2 Destek Personeli, 2 Tekniker, 1 Teknisyen " pozisyonlarında yapılacak. Başvuru için en az 50 puan almış olmak şartı aranacak.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/akdeniz-universitesi-sozlesmeli-personel-alimilari

Gazi Ünversitesi 19 Personel Alımı:

Gazi Ünivrsitesi en az lise mezunu adaylar içerisinden olmak üzere 19 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Alımlar KPSS düşük puanı ile olmak üzere " 3 Teknisyen, 7 Büro Personeli (Muhasebe), 3 Sağlık Teknikeri, 1 Avukat, 1 Fizyoterapist, 4 Hemşire " pozisyonlarında yapılacak. Başvurular ise en geç 28 Haziran 2024 tarihine kadar alınacaktır.

İLANN DETAYLARIhttps://www.isinolsa.com/gazi-universitesi-sozlesmeli-personel-alimi-ilani

İstanbul Üniversitesi 11 Personel Alımı:

Üniversite KPSS Şartı olmaksızın personel alımı yapılacağını bildirdi. Toplamda 11 kişilik boş kadro ile olmak üzere Musiki Paleograf ve İcracısı kadrosuna Sözleşmeli Personel alımı yapacak. Başvurular 7 Haziran - 21 Haziran 2024 tarihleri arasında alınacaktır.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/istanbul-universitesi-kpss-siz-sozlesmeli-personel-alimi-ilani-yayimladi

Bingöl Üniversitesi 24 Personel Alımı:

Bingöl Üniversitesine personel alımı için KPSS den en az 60 puan almış olmak gerekiyor. Bu kapsamda Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden olmak üzere " 10 Destek Personeli, 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 3 Teknisyen, 1 Fizyoterapist, 1 Diğer Sağlık Personeli, 4 Sağlık Teknikeri, 3 Büro Personeli, " kadrolarında personel alınacak. Başvurular en geç 24 Haziran 2024 tarhine kadar alınacaktır.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/bingol-universitesi-sozlesmeli-personel-alimi-ilani

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

Üniversite Personel alımları için KPSS Puan şartı aranacak olup adayların 2022 yılı KPSS den puanları ele alınacak olup en yüksek puandan en düşük puana kadar sıralama ile adaylar belirlenecektir.

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nedir?

Üniversitelerin alımları için genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. 

KPSS Şartı ne Olacak?

2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50, 55, 60 veya 70 puan almış olmak şartı aranacak. 

YENİ İLANLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA