İstanbul Teknik Üniversitesi personel alımı yapacak. Az Önce Resmi Gazetede 11 Mart 2024 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesine Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı gerçekleştirilecek.

Kontenjan Bilgisi nedir?

İstanbul Teknik Üniversitesi personel alımı için alımlar,

  • 1 Kıdemli Ağ Uzmanı,
  • 1 Sistem Uzmanı,
  • 1 Yazılım Uzmanı,

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Üniversite personel alımı için adaylardan genel olarak 657 sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında " Türkiye Cumhuriayeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir problemi olmamak" gibi nitelikler aranacaktır.

KPSS Puan Detayı Nedir?

İstanbul Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için KPSS şartı aranacak. Bu kapsamda KPSS Puanı olmayanlarda başvuru yapabilecek. Ancak YDS Puanı olması gerekli ve KPSS Puanı ile yapılan başvurular daha avantajlı olacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Başvurular 11 Mart 2024 ile 25 Mart 2024 tarihleri arasında İstanbul Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası K:3 Maslak / İSTANBUL adresi üzerinden yapılacaktır.

İLANIN TAM METNİ

Editör: Erhan İmamoğlu