Üniversiteler personel alımı faaliyetlerine devam ediyor. Az Önce yayımlanmış olan personel alımı ilanlarına göre 18 Aralık 2023 tarihi sonrası ve Başvurusu Ocak ayına kadar devam edecek olan ilanlar kapsamında Üniversiteler 42 Sözleşmeli personel alacak. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylardan sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. İşin Olsa ekibi olarak sizlere bugün yayımlanmış olan Üniversite Personel Alımı ilanları hakında detayları aktaracağız.

42 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak Üniversiteler:

Üniversiteler rektörlük ve Hastane biriminde görevlendirmek üzere farklı kadrolarda sözleşmeli personel alımları gerçekleştirilecek. İlan detaylarını ve kontenjanları sizlerle paylaşıyoruz.

Anadolu Üniversitesi Personel Alımı İlanı:

KPSS B Grubu P94, P93 ve P3 puan türünden puan almış olmak şartı ide " 5 Destek Personeli, 5 Mühendis, 2 Spor Uzmanı ve 1 Programcı ile 1 İşaret Dili Tercümanı " alımı gerçekleştirilecek. Bu yönde 18 yaşını tamamlamış olan ve belirtilen tecrübe şartlarını sağlayan adaylar başvuruda bulunabilecekler.

İlanın Detayları Burada

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Personel Alımı İlanı:

Üniversite Lise mezunu personel alımı için ilan yayımlandı. Bu yönde 12 sözleşmeli Destek personeli alımı gerçekleştirilecek. Başvurularda KPSS P94 puan türü kullanılacaktır.

İlanın Detayları Burada

Bayburt Üniversitesi Personel Alımı İlanı:

Sözleşmeli olarak personel alımları 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında alım yapılacak. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden olmak üzere 1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Destek Personeli, 1 Programcı " kadrolarında personel alınacak.

İlanın Detayları Burada

Erciyes Üniversitesi Personel Alımı İlanı:

Üniversitenin Güzel Sanatlar Fakültesindeki eksikliği karşılamak üzere 2 Erkek ve 2 Kadın Canlı model alımı gerçekleştirilecek. KPSS siz Personel Alımı yapılacak olup başvurular Ay sonuna kadar alınacak.

İlanın Detayları Burada

Selçuk Üniversitesi Personel Alım İlanı:

Ön Lisans ve Lise mezunu adaylar içerisinde olmak üzere 6 Sözleşmeli personel alımı 2 Sağlık Teknikeri ve 2 Destek Personeli kadrosunda gerçekleştirilecektir. Başvurular en düşük KPSS Puanı kullanılacaktır.

İlanın Detayları Burada

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Personel Alımı İlanı:

Üniversiteye Ön Lisans mezunu adaylar içersinden 6 Büro personeli ve 3 Koruma ve Güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Başvurular KPSS en az 50 puan ile gerçekleştirilecek

İlanın Detayları Burada

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite sözleşmeli personel alımı için başvurular ilanların yayımlandığı tarih itibari ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gereklidir. Bu kapsamda;

Başvuru Tarihleri: 18 Aralık - 1 Ocak 2024