Trakya Üniversitesi personel alımı için ilan yayımlandı. 9 Aralık 2023 tarihi ile gelen ilan ile 101 kişilik kadro ile Sözleşmeli personel alımı olarak 4/B alım yapılacak olup adaylardan herhangi bir Mülakat yapılmaksızın personel alımı gerçekleştirilecektir. Peki adaylardan aranan şartlar nelerdir? Alım yapılacak kadrolar nelerdir?

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 2 Diğer Sağlık Personeli,  3 Teknisyen, 14 Temizlik Personeli, 2 Kaloriferci, 1 Hasta Bakımı ve Temizliği, 3 Aşçı, 2 Şoför

Ön Lisans Mezunu:  14 Sağlık Teknikeri, 1 Diğer Sağlık Personeli, 3 Tekniker, 18 Büro Personeli, 5 Koruma ve Güvenlik Personeli,

Lisans Mezunu: 20 Hemşire, 1 Diğer Sağlık Personeli, 12 Büro Personeli, 

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Trakya Üniversitesi personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. madesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye cumnuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alaiblmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak "  gibi şartlar aranacak.

Mesleğe Göre Özel Şartlar Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Söz konusu şartları sağlayan adaylar 9 Aralık 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 23 Aralık 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması greklidir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilan detaylarını inceleyebilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ

Editör: TE Bilisim