Türkiye Elektrik İletişim A.Ş. kamu işçi alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR üzerinde 12 Haziran 2023 tarihi ile gelmiş olan ilana göre farklı kadrolarda ve niteliklerde 146 personel alımı gerçekleştirilecek. Tekniker Alımı ve Teknisyen Alımı yapacak. Lise ve Ön Lisans seviyesinde personel alımı için başvuru süreci başladı. Adaylar başvurularını sadece İŞKUR üzerinden gerçekleştirebilecekler. Peki kontenjan dağılımı nedir? Başvuru şartları nedir? KPSS Var Mı?

146 Personel Alımı Yapılacak!

Geçtiğimiz hafta ön bilgilendirme olarak yayımlanmış olan ilan ile 80 Teknisyen ve 66 Tekniker alımı yapılacağı açıklandı. Alımlar farklı şehirlerde gerçekleştirilecek.

80 Teknisyen Alımı İlan Detayları:

TEİAŞ 31 şehirde olmak üzere personel alım yapacak. Alımlar farklı alanlarda gerçekleştirilecek olup kontenjan dağılımı;

  • 7 Elektronik Teknisyeni,
  • 13 İnşaat Teknisyeni,
  • 5 Kimya Teknisyeni,
  • 55 Elektrik Teknisyeni,

Teknisyen Alımı Yapılacak 31 Şehir Hangileridir?

Teknisyen alımları toplamda 31 Şehirde yapılacak. Bu kapsamda alım yapılacak şehirler " İstanbul, Bursa, İzmir, Sakarya, Kocaeli, Zonguldak, Eskişehir, Uşak, Isparta, Ankara, Konya, Karaman, Samsun, Amasya, Kayseri, Sivas, Niğde, Gaziantep, Şanlıurfa, Elazığ, Trabzon, Erzurum, Batman, Van, Adana, Hatay, Tekirdağ, Denizli, Muğla, Kastamonu, Çankırı " şeklindedir.

66 Tekniker Alımı Kontenjan ve İlan Detayları:

TİAŞ toplamda 66 Tekniker alımı gerçekleştirecek. Alımlar 19 farklı şehirde olmak üzere;

  • 51 Elektrik Teknikeri,
  • 14 Harita Teknikeri,
  • 1 Makine Teknikeri,

Tekniker Alımı Yapılacak 19 Şehir Hangileridir?

Tekniker alımları Farklı şehirlerde olmak üzere toplamda 19 farklı şehirde yapılacak. Buna göre "  İstanbul, Bursa, İzmir, Sakarya, Kütahya, Isparta, Ankara, Konya, Samsun, Kayseri, Gaziantep, Elazığ, Trabzon, Erzurum, Batman, Van, Adana, Denizli, Kastamonu " şehirlerinde Tekniker alımı yapılacak.

Başvuru Süreci Başladı!

TEİAŞ Personel alımı başvurusu başlamış olup en geç 4 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sadece İŞKUR üzerinden veya Alo170 üzerinden yapılacaktır. 

Başvuru Tarihleri: 12 - 16 Haziran 2023

Elektronik Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Başvuru İlan Numaraları Nedir?

BAŞVURU ŞARTLARI VE İLAN TABLOSU BURADA!

BAŞVURU YAPACAK ADAYLAR İNSTAGRAM BULUŞTU! TIKLA SENDE GEL

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİR

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA