Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü personel alımı hakkında duyuru yayımlandı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan 72 personel alımına ilişkin beklenen sonuçlar az önce açıklandı. Adaylardan atamaya ilişkin istenen evrakları İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

72 Personel Alımı Yapılıyor!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesindeki ekskliği karşılamak üzere yayımladığı ilan ile bünyesine;

  • 27 Tekniker,
  • 45 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,

alımı gerçekleştirilecek. Atamay hak kazanan adaylar açıklandı.

Atama Sonuçları Açıklandı!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü merkez ve taşra hizmet birimlerinde çalıştırılmak amacıyla, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere alınacak 72 (yetmişiki) adet sözleşmeli personel pozisyonu için 30/11/2023 tarihinde yayımlanan ilanımıza başvuruda bulunan adaylara ilişkin sonuçlar (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) sayfasında yayımlanmıştır.

Evrak Teslim Tarihleri Belli Oldu!

Atamaya hak kazanan adaylar aşağıda liste halinde belirtilen belgeleri, tarayarak (Pdf formatında) (https://atamabasvurusistemi.tkgm.gov.tr) internet adresinden giriş yapmak suretiyle elektronik ortama aktaracaktır. Kurum tarafından talep edilmesi halinde evrakların fiziki olarak ibraz edilmesi gerekmektedir.

Sözleşmeli Tekniker ünvanında asil olarak yerleşmeye hak kazanan adaylar 02/01/2024 tarihinden 12/01/2024 tarihi saat:17:00'a kadar,

Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi ünvanında asil olarak yerleşmeye hak kazanan adaylar ise 02/01/2024 tarihinden 31/01/2024 tarihi saat:17:00'a kadar.

Başvuru Evrakları Nedir?

1. Son altı ay içerisinde çekilmiş, Kılık Kıyafet Yönetmeliğine uygun fotoğraf sisteme yüklenecektir.

2. Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (önlü-arkalı)

3. Diploma, mezun belgesi veya geçici mezuniyet belgesi

4. KPSS sonuç belgesi

5. Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi (e-Devlet Kapısı "www.turkiye.gov.tr" adresinden alınan belge sisteme yüklenecektir)

6. Mal Bildirimi Formu (https://atamabasvurusistemi.tkgm.gov.tr) adresinde yer alan form elektronik ortamda doldurulduktan sonra çıktısı alınarak ıslak imza ile imzalanıp taranarak sisteme yüklenecektir.)

7. Personel Beyan Formu (https://atamabasvurusistemi.tkgm.gov.tr ) adresinde yer alan form elektronik ortamda doldurulduktan sonra çıktısı alınarak ıslak imza ile imzalanıp taranarak sisteme yüklenecektir.) Başka bir kurumda halen çalışmakta olanlar görev yaptıklarına dair belgeyi ayrıca yükleyecektir.

8. Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi (https://atamabasvurusistemi.tkgm.gov.tr) adresinde yer alan form elektronik ortamda doldurulduktan sonra çıktısı alınarak ıslak imza ile imzalanıp taranarak sisteme yüklenecektir.)

9. Güvenlik görevlisi olarak çalışabileceğini gösteren heyet raporu (Tam teşekküllü devlet veya üniversite hastanelerinden alınacak raporda adayların boy ve kilo bilgilerinin mutlaka belirtilmesi gerekmektedir.)

10. Özel Güvenlik Kimlik Kartı (önlü-arkalı)