Karadeniz Teknik Üniversitesi Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Karadeniz Teknik Üniversitesi yaptığı duyurusunda personel alımı yapacağını belirtmişti. Ancak personel alım başvuruları sona eriyor. Başvuru yapmamış olan adaylar bir an önce başvuru yapmalıdır.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 26 Temmuz 2017 tarihinde yapılan duyurular arasında yer alan, Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alım ilanı için başvurular sona eriyor. Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesinde bulunan personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı pozisyonlarda toplamda 18 kişilik kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştiriyor. Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesine, 11 Hemşire, 3 radyoloji teknikeri, 3 Anestezi teknikeri ve 1 Acil Tıp teknikeri alacak.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alım başvuruları 01 Ağustos 2017 tarihinde başlamıştı. Ancak başvurular 15 gün geçerli kalacaktı ve adaylar en geç 15 Ağustos 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular istenilen belgeler ile birlikte şahsen yapılacaktır.

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesine alımını yapacak olduğu sözleşmeli kadrolar için adaylardan, Lise, Önlisans veya Lisans mezunu olmak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise Mezunları için KPSSP94 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden ve Önlisans mezunları için KPSSP93 puan türünden puan almış olmaları, görevini devamlı yapmasına engel bir durum olmamak ve herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

İlanın tam metni için daha fazla bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2017, 07:29

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE