İzmir Bakırçay Üniversitesi 24 Destek ve Koruma Personeli Alımı

İzmir Bakırçay Üniversitesi 24 Sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu 24 sözleşmeli personel alımı ilan detayları haberde.

İzmir Bakırçay Üniversitesi 24 Destek ve Koruma Personeli Alımı

İzmir Bakırçay Üniversitesi Personel Alımı ilanı yaymlandı. Az Önce gelen ilana göre İzmir Bakırçay Üniversitesi 24 kişilik kadro ile Lise mezunu ve 50 KPSS Puanı ile sözleşmeli 24 personel alımı yapılacak. Adaylardan aranan şartlar ve başvuru bilgisi haberde.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Lise Mezunu: 9 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 12 Destek Personeli, 

Ön Lisans Mezunu: 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

İzmir Bakırçay Üniversitesi personel alımlarında gene olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak " şartları aranacak.

Öte yandan söz konusu kontenjanlar için 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise içn P94, Ön Lisans için P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak gereklidir.

Özel Başvuru Şartları Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite sözleşmeli personel alım başvurusu için süreç 1 Kasım 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 15 Kasım 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gereklidir. 

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2023, 12:46
YORUM EKLE