Şırnak Üniversitesi personel alımı yapıyor. Resmi Gazetede 11 Ağustos 2022 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Şırnak Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 18 kişilik kadro ile alım yapacak. Söz konusu yayımlanan ilana göre Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı yapılacak.

657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Sözleşmeli olarak 4/B personel alınacak olup adaylara herhangi bir yazılı veya sözlü sınav yapılmayacaktır. Başvuru şartları ve bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 10 Temizlik Görevlisi,

Ön Lisans Mezunu: 1 Şoför,

Lisans Mezunu: 6 Büro Personeli,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversitenin başvuruları İlanın yayım tarihi olan 11 Ağustos 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 26 Ağutos 2022 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular istenen belgelerle birlikte yapılacak.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar nedir?

Genel olarak 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları sağlıyor olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 2020 yılında yapılan KPSS'den lise için P94, Ön Lidsans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden puan almış olmak ve aşağıdaki tabloda belirtilen şartların sağlanıyor olması gereklidir.

İLANIN TAM METNİ BURADA