Siirt Belediyesi memur alımı yapıyor. Geçtiğimiz aylarda yayımlanan ilan ile belediye bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 50 kişilik kadro ile memur alımı yapacağını bildirmişti. Başvurularda sona gelindi. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar aşağıdaki bilgiler doğrultusunda başvuru yapabilecekler.

Başvurular Sona Eriyor!

Siirt Belediyesi 50 memur alımı başvuruları için süreç 18 Temmuz 2022 tarihi ile yayımlanmıştu ve en geç 22 temmuz 2022 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar aşağıdaki bağlantı üzerinden başvuru detaylarına ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimi/siirt-belediyesi-50-zabita-memuru-ve-itfaiye-eri-alimi-ilani-yayimlandi-h42097.html

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Belediye başvuruları için KPSS şartı kullanılacak. Bu bağlamda Ön Lisans mezunu adaylar içerisinden 25 İtfaiye eri ve 25 Zabıta Memuru alımı yapılıyor. Buna göre başvuru değerlendirmesi için KPSS Puan sırası kullanılacaktır. Adayların KPSS'den almış oldukları puanlar ele alınarak yapılacak değerlendirmeye göre en yüksek puandan en düşük puana kadar sıralama ile alım yapılacak.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Siirt Belediyesi memur alımı başvuruları 22 Temmuz 2022 tarihinde sona erecek olup sonuçlar 1 Ağustos 2022 tarihinde açıklanacaktır.