Selçuk Üniversitesi Hastanesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce 22 Haziran 2023 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı duyurusuna göre Selçuk Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden olmak üzere 93 Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir. Kontenjan dağılımı ve başvuru şartları açıklandı.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Lise Mezunu: 32 Hasta Bakımı ve Temizliği Personeli, 1 Sıhhi Tesisat Kalorifer Personeli, 1 Asansör Bakımı Personeli,

Ön Lisans Mezunu: 25 Sağlık Teknikeri ( Tıbbi Sekreter ), 5 Röntgen Teknisyeni, 

Lisans Mezunu: 28 Hemşire, 2 Fizyoterapist, 

olmak üzere toplamda 93 Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nedir?

Adayların genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları sağlıyor olmaları gereklidir. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " şartları aranacak. Ayrıca Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gereklidir.

KPSS Şartı Belli Oldu! 

Adayların 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak gereklidir.

Mesleğe Göre Özel Şartlar:

Mülakat Yapılmayacak!

Söz konusu personel alımı için adayların KPSS Puanları esas alınacak KPSS Puanı yapılacak sıralama ile en yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar sıralama yapılacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Başvuru için süreç başladı. Adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirmesi gereklidir. Başvurular sadece ELektronik ortamda alınacaktırç

Başvuru Tarihleri: 22 Haziran - 6 Temmuz 2023

Başvuru Adresi: Adaylar “hastaneilan.selcuk.edu.tr” adresinde yer alan online başvuru bilgilerini doldurduktan sonra online başvuru sırasında istenen belgeleri ilgili alana yükleyecektir.

İLANIN TAM METNİ