Temizlik Personeli Alımı Haberleri

Temizlik Personeli Alımı haberleri ve güncel Temizlik Personeli Alımı gelişmeleri, Temizlik Personeli Alımı ile ilgili tüm video, Temizlik Personeli Alımı fotoğrafları ve Temizlik Personeli Alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


TYP Alımı İŞKUR

İŞKUR yeni TYP personel alımı ilanı yayımlandı. 8 Farklı ilçe için 80 TYP Personel alımı yapılacak. Şehre Göre kontenjan Dağılımı...

Sözleşmeli Personel Alımı

TÜİK Personel alımı başvurusu sona eriyor. 55 Anketör, Temizlik ve Teknisyen alımı yapılacak. Başvuru detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Ticaret Bakanlığı 328 personel alımı hakkında duyuru yayımladı. 83 Yedek aday ataması ile Güvenlik, Şoför ve Temizlik görevlisi alınacak.

İşçi Alımı

Merkez Bankası işçi alımı başvurusunda son gün. 9 Farklı meslekte 22 işçi alımı yapılacak. Başvurularda son güne gelindi. Detaylar haberde.

Belediye Personel Alımı

Ümraniye Belediyesi yeni ilan yayımladı. Az Önce İŞKUR üzerinde yayımlanan ilana göre 8 meslekte 72 personel alınacak. Şartlar haberde.

TYP Alımı İŞKUR

Camilere TYP Personel alımı için başvurular başladı. 4 Farklı Şehir için TYP personel alımı yapılacak olup detaylar ve ian bigileri...

Sözleşmeli Personel Alımı

Bingöl Üniversitesi farklı kadrolarda olmak üzere sözleşmeli 24 personel alımı başvurusu sona eriyor. Başvuru için detaylar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Üniversiteler 126 sözleşmeli personel alımı ilanı yayımladı. 4 Farklı şehirde istihdam edilmek üzere kontenjan dağılımı ve başvuru şartları haberde.

Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezuniyet şartı olmaksızın Boğaziçi Yönetim 522 Temizlik Personeli alımı yapacak. Mayıs Ayı Personel alımı ilanı geldi.

İşçi Alımı

Göç İdaresi işçi alımı hakkında duyuru yayımladı. 3 Farklı alanda 66 işçi alımı sınava katılmaya hak kazanan adaylar için duyuru...

Sözleşmeli Personel Alımı

Harran Üniversitesi farklı kadrolarda sözleşmeli 39 personel alımı başvurusunda sona gelindi. Başvuru değerlendirme detayları nelerdir?

Sözleşmeli Personel Alımı

Sosyal Güvenlik Kurumu farklı şehirlerde ve mesleklerde 69 Destek Personeli alımı yapacak. Şartlar ve kontenjan dağılımı haberde.