Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelmiş olan personel alımı ilanına göre RTE Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda Sözleşmeli Hemşire Alımı yağılacak. Alımlar 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 4/B fıkrasına göre sözleşmeli olarak gerçekleştirilecektir.

Hemşire Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi hemşire alımı için adayların lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Buna göre,

Hemşire Başvuru Şartları Nelerdir?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi nitelikler aranacak.

Başvuru Özel Şartları Nelerdir?

KPSS Şartı olarak 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, İlan ilk başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak, Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik lisans programından mezun olmak şartları aranacaktır.

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

RTE Üniversitesine personel alımı için alımlar KPSS puanı ile gerçekleştirilecek olup puana göre yapılacak sıralama ile Mülakatsız personel alımı gerçekleştirilecektir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite personel alımı için başvurular ilanın yayım tarihi itibari ile başlamıştır. Adaylara 15 gün süre verilecek olup sadece kariyer adresi üzerinden başvuru alınacak.

Başvuru Tarihleri: 18 Nisan - 2 Mayıs 2023

Başvuru Adresi: https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

İLANIN TAM METNİ