Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi personel alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Hemşire alımı yapacağını bildirmişti. Başvurularda sona geldik. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurlarını sadece bazı nitelikler doğrultusunda gerçekleştirecekler. 

70 Personel Alımı Kontenjan Bilgisi:

RTE Üniversitesi 70 kişilik kadro ile Lisans mezunu Kadın Erkek adaylar içerisinden 70 Hemşire Alımı gerçekleştirilecek.

Başvurular Sona Eriyor!

RTE Üniversitesinin personel alımı ilanı için başvurular 18 Nisan 2023 tarihi ile başlamıştı ve artık sona ermektedir. Başvurular en geç 2 Mayıs 2023 tarihine kadar Üniversite Kariyer adresi üzerinden yapılacaktır.

BAŞVURU VE İLAN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/rte-universitesi-70-sozlesmeli-hemsire-alimi-ilani-60-kpss-ile-h44261.html

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl yapılacak?

Üniversitenin personel alımı için başvurular KPSS Puanı ile yapılmakta olup değerlendirmelerde KPSS Puanına göre gerçekleştirilecektir. En Yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılacak değerlendirmeye göre adaylar belirlenecektir. Bunun dışında adaylara herhangi bir yazılı veya sözlü sınav yapılmayacak.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Üniversitenin personel alımı başvurusu en geç 2 Mayıs 2023 tarihine kadar yapılması gerekmekte olup sonuçların da en geç 20 Mayıs 2023 tarihine kadar açıklanması beklenmektedir. Sonuçlar Recep tayyip Erdoğan Üniversitesi resmi internet adresi üzerinden duyurulacaktır.