Munzur Üniversitesi personel alımı yapacak. Az Önce Resmi Gazetede 6 Kasım 2023 tarihi ile yayımlanmış olan sözlşemeli personel alımı ilanına göre Üniversite çalışan ihtiyacı doğrultusunda 657 Sayılı Devlet memurları kanununa göre sözleşmeli ve Mülakatsız personel alacak.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 1 Destek Personeli (Bakım-Onarım) (Havuz Operatörü), 3 Aşçı, 5 Temizlik Görevlisi

Ön Lisans Mezunu: 4 Büro Personeli,  2Tekniker, 

Lisans Mezunu: 11 Büro Personeli, 2 Spor Uzmanı (Can Kurtaran), 

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

Söz konusu Söleşmeli Perosnel alımı 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 4/B fırkasına göre sözleşmeli olarak gerçekleştirilecek olup Herhangi bir Mülakat yapılmaksızın KPSS Puan sırasına göre en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile yerleştirme gerçekleştirilecek.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Üniversiteye personel alımında genel olarak 657 Sayılı DMK 48. maddesindeki şartlar aranacak. Öte yandan KPSS ve Eğitim şartları aranacaktır.

KPSS 50 Taban Puan İle Başvuru!

Söz konusu Üniversiteye sözleşmeli personel alımları 2022 yılında yapılan KPSS den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve lisans için P3 puan türünden puan almış olmak gereklidir. Lise ve Ön Lisans için en az 50 ve Lisans mezunları için En az  60 KPSS Puanı almış olmak şartı aranacaktır.

Mesleğe Göre Adaylardan Aranan Şartlar:

 

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Belediye Sözleşmeli Personel alımı için başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda sadece Şahsen başvuru yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 6 - 22 Kasım 2023

Başvuru Adresi: Munzur Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Aktuluk Yerleşkesi Merkez/TUNCELİ

İLANIN TAM METNİ