13 Bin 886 Memur Personeli Alımı Yapılacak

Faaliyetlerine devam etmekte olan 3 farklı devlet kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 13.886 memur personeli alımı yapacak.

13 Bin 886 Memur Personeli Alımı Yapılacak
Ülkemizde faaliyetlerine devam etmekte olan devlet kurumları yıl içerisinde personel alımı yapmaya devam etmektedir. Söz konusu memur personeli alım ilanları ilgili devlet kurumunun resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulduğu gibi yine aynı kurumun yayınlamış olduğu kadroların tamam detaylı olarak Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde bulunan duyurular bölümünde bildiri halinde kamuoyuna duyurulmaktadır. Yayınlanan kadrolar incelendiğinde 3 farklı devlet kurumunun kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 13 bin 886 memur personeli alımı yapacağı öğrenildi.

Hangi Kurum Kaç Personel Alımı Yapacak

3 farklı devlet kurumunun kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 13 bin 886 memur personeli alımı yapacak peki bu kurumlar hangileri ve kaç memur alınacak.

CTE 3 Bin 721 Personel Alımı
EGM 10 Bin Personel Alımı

Adalet Bakanlığı 145 Memur Alımı

Yukarıda hangi kurumun kaç memur personeli alımı yapacağı detaylı olarak yazılmıştır. Bu kurumların alım yapacağı personellerde aradığı nitelikler ya da istediği koşulları öğrenmek için ilanların üzerine tıklamanız yeterlidir. Yine yukarıda yazan üç kuruma müracaat etmek isteyen adaylar ilanların üzerine tıklayarak ilgili sayfada bulunan başvuru linkini takip ederek kayıtlarını yapabilir. Başvuru yapmak isteyen adayların başvuru tarihleri arasında kurumlara müracaat etmesi gerekmekte olup bu süre zarfında başvuru yapmayan adaylar için ek süre olağanüstü hal olmadığı sürece tanınmayacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE