Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi personel alımı için ilan yayımlandı. Resmi Gazetede gelmiş olan ilana göre Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi KPSS puanı ile personel alımı yapacak. 

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında olmak üzere 16 Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Adaylardan aranan başvuru şartları ve başvuru bilgilerini İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 1 Destek Personeli (Aşçı),
  • 15 Destek Personeli (Temizlik - Yemekhane Serv൴s Elemanı ( 5 Ön Lisans ve 10 Lisans ),

Başvuru Şartları Nelerdir?

Üniversite Sözleşmeli personel alımında genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca adaylardan KPSS Şartı aranacak olup Mülakatsız personel Alımı yapılacak.

KPSS Şartı Nedir?

Adaylardan 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 puan türünden en az 60 ve 65 puan almış olmak şartı aranacak. 

Ayrıca adayların KPSS puanları ele alınarak yapılacak olan değerlendirmeye göre en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak değerlendirmeye göre atama yapılacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi personel alımı için adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular istenen belgelerle şahsen yapılacaktır.

Başvuru Tarihleri: 12 - 26 Şubat 2024

Başvuru Adresi: Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, Merkez Yerleşkesi Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı, Merkez/KIRŞEHİR

İLANIN TAM METNİ