İstanbul Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımladı. Az Önce gelmiş olan ilanlar arasında yer alan ilana göre Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Üniversitenin Deniz Bilimleri ve İşletecişliği bünyesinde görevlendirmek için sözleşmeli 9 personel alımı gerçekleştirilecektir. Gemi Adamı alımı yapılacak olup adaylardan aranan şartlar ve detaylı kontenjan dağılımını sizlerle paylaşıyoruz.

Gemi Adamı Alımı Kontenjan Dağılımı Nedir?

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Genel Nitelikler Nelerdir?

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca bunun dışında adaylardan, 

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak,

Gece dahil çalışmayı kabul etmek,

Gemi Adamı ve Kılavuz Kaptanlar Yönetmeliğinde her pozisyon için belirtilen asgari niteliklere sahip olmak.,

Bahse konu pozisyonlarda çalışanlar ihtiyaç duyulması ve işlerin aksamaması için birim amiri tarafından, zabitan ve personel arası kategorik geçiş hariç kendi içlerinde ihtiyaç duyulan pozisyonlarda çalıştırılmasını kabul etmek.

Yukarıda belirtilen pozisyonlar, geminin sefere göre uygun hale getirilmesi için Asgari Gemi Adamı Donanımı Belgesi’nde ihtiyaç duyulan pozisyonlara göre değiştirilmesini kabul etmek.

KPSS Şartı Yok!

Üniversitenin personel alımı için adaylardan herhangi bir KPSS şartı aranmayacaktır. Yukarıdaki tabloda belirtilen niteliklerin sağlanıyor olması gereklidir.

En az 14 bin 400 TL Maaş!

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İstanbul Üniversitesi personel alımı başvuruları için süreç ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştır. Bu doğrultuda başvuru için adaylara 15 günlük süre verilmiş olup en geç 5 Ekim 2022 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sadece https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru başvuru adresinden online olarak yapılacaktır.

İLANIN TAM METNİ