İstanbul Üniversitesi Personel alımı için ilan yayımladı. Az Önce Resmi Gazetede 30 Kasım 2023 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre İstanbul Üniversitesi bünyesine 46 kişilik boş kadro ile farklı alanlarda Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden sözleşmeli personel alacak.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Üniversite Onkoloji Enstitüsünde giderleri Özel Bütçe gelirinden karşılanmak üzere Aşağıdaki kadrolarda 33 personel alnacak.

- Lise Mezunu: 5 Hizmetli, 5 Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri, 

- Ön Lisans Mezunu: 5 Sağlık Teknikeri,

- Lisans Mezunu: 5 Büro Personeli, 1 Biolog, 1 Fizyoterapist, 10 Hemşire, 1 Sağlık Fizikçisi, 

Üniversite Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesinde giderleri Döner Sermaye gelirinden karşılanmak üzere 13 Personel alınacak.

Ön Lisans Mezunu: 1 Büro Personeli, 

Lisans Mezunu: 3 Büro Personeli, 2 Mühendis, 4 Çözümleyici, 3 Sistem Programcısı,

Başvuru İçin Hangi Şartlar Aranacak?

Genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. buna göre Özel olarak ise 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lise çin P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için p3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gereklidir.

Ayrıca; Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek gün ve saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

İstanbul Üniversitesi başvuruları KPSS puanı sırasına göre yapılacak. Değerlendirme sonucunda yerleşen adaylara herhangi bir Mülakat yapılmayacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İlan için başvurulat ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Buna göre en geç 15 gün içerisinde yapılacak başvurular geçerli sayılacak.

Başvuru Tarihleri: 30 Kasım - 14 Aralık 2023

İLANIN TAM METNİ

Editör: TE Bilisim