Hizmetli alımı Haberleri

hizmetli alımı haberleri ve güncel hizmetli alımı gelişmeleri, hizmetli alımı ile ilgili tüm video, hizmetli alımı fotoğrafları ve hizmetli alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Memur Alımı

GİB Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu memur alımı başvurusu sona eriyor. Kontenjan dağılımı ve ilan detayları haberde.

Kamuya Memur Alımı kapsamında Merkezi yerleştirme işlemleri başladı. En az lise mezunu 1816 Memur Alımı yapılacak. Kontenjan dağılımı ve detayları...

ÖSYM Az Önce Beklenen kılavuzu yayımladı. KPSS 2024/1 Merkezi Atama için tercihler başladı. Kamuya Memur alımı yapılıyor. Tercih kılavuzu ve...

Kamu

Adalet Bakanlığı ve CTE 2024 yılı 22.984 personel alımı yapacak. Detaylar ve kontenjanlar gelmeye başladı. İşte son açıklamalar..

Memur Alımı

Jandarma memur alımı için başvurular devam ediyor. En az lise mezunu kontenjan dağılımı ve başvuru şartları haberde.

Askeri personel ve Memur alımı başvurusunda son güne geldik. Ağırlıklı KPSS olmaksızın 25 bin 47 memur personel alım detayları haberde.

Memur Alımı

KPSS 2024/1 tercihleri için kurumlardan talep toplama süreci bitti. Tercih kılavuzu yayımlanıyor. İşte Kılavuz detayları haberde.

Kamu İŞKUR Alımı

TÜSEB personel alımı başladı. Hizmetli, Güvenlik Görevlisi ve Şoför kadrolarında 30 personel alımı ilan numaraları haberde.

Personel Alımı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı olan BELDE AŞ 228 personel alımı yapıyor. En az ilkokul mezunu personel kontenjan ve şartları haberde.

Personel Alımı

Diyanet İşleri Başkanlığı 2828 sayılı kanun ile Memur ve personel alımı deva ediyor. En az İlkokul mezunu kontenjan dağılımı haberde.

Kamu Personeli Alımı

Mili Eğitim Bakanlığı 494 memur alımı tercihleri sona eriyor. En az İlkokul mezunu hizmetli, memur ve öğretmen alımları detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Sağlık Bakanlığına 363 Personel alımı başvurusu bitiyor. En az İlkokul mezunu adaylar içerisinden personel alımı detayları haberde.