KPSS siz Personel Alımı Haberleri

KPSS siz Personel Alımı haberleri ve güncel KPSS siz Personel Alımı gelişmeleri, KPSS siz Personel Alımı ile ilgili tüm video, KPSS siz Personel Alımı fotoğrafları ve KPSS siz Personel Alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Personel Alımı

TÜRKSAT Personel alımı başvurusu devam ediyor. 11 Alanda personel alımı için yeni ilan yayımlandı. Detaylar ve şartları haberde.

Personel Alımı

Kızılay en az ilköğretim mezunu personel alımı devam ediyor. Deneyimli Temizlik Görevlisi alımı başvuru şartları nedir? İş tanımı ve görevleri...

2024 Temmuz kamuya memur personel alımı ilanları belli oldu. Farklı kadrolarda ve kurumlar 3 Bin 344 memur personel alacak.

Özel Sektör İŞKUR Alımı

İŞKUR ile gelen duyuruya göre Türkiye Geneli 6800 Temizlik ve Güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Şartlar ve ilan detayları haberde.

SYDV Personel Alımı

Aile Bakanlığı 16 Şehir SYDV personel alımı yapılacak. 60 KPSS ile veya KPSS siz personel alımı şartları haberde.

İşkur

İŞKUR yeni işçi alımı ilanları yayımladı. KPSS siz 3 Bin 140 işçi alımı yapılacak. En az Okur Yazar olma şartı...

Banka Personel Alımı

İş Bankası veri merkezinde görev almak üzere Lisans mezunu personel alımı ilanı yayımlandı. Başvuru şartları haberde.

TYP Alımı İŞKUR

İŞKUR yeni TYP personel alımı ilanı yayımlandı. 8 Farklı ilçe için 80 TYP Personel alımı yapılacak. Şehre Göre kontenjan Dağılımı...

Sözleşmeli Personel Alımı

İletişim Başkanlığı personel alımı için başvurular başladı. KPSS Puanı ile veya KPSS olmaksızın Cumhurbaşkanlığı personel alımı detayları haberde.

İşkur

20 Farklı Belediye ilan yayımladı. KPSS şartı olmaksızın 384 kamu işçi personel alımı ilan detayları ve başvuru bilgisi haberde.

Personel Alımı

Kızılay Personel Alımı faaliyetlerine devam ediyor. Temmuz ayı güncel 9 farklı ilan ile Çok sayda personel alımı ilan detayları haberde.

Kamu İŞKUR Alımı

İŞKUR ile yeni ilanlar geldi. KPSS olmadan 18 - 40 Yaş arası kamu işçi alımı yapılacak. Şartlar ve ilan detayları...