Gençlik ve Spor Bakanlığı Alımları Haberleri

Gençlik ve Spor Bakanlığı Alımları haberleri ve güncel Gençlik ve Spor Bakanlığı Alımları gelişmeleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı Alımları ile ilgili tüm video, Gençlik ve Spor Bakanlığı Alımları fotoğrafları ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Alımları haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Memur Alımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı memur alımı yapacak. GSB bünyesine Cumhurbaşkanı Kararı ile 566 memur alımı yapacak. Kontenjanlar belli oldu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 2024 yılı sözleşmeli personel alımı kontenjanları belli oldu. 50 KPSS ile 950 Antrenör alımı yapılacak. İlan...

GSB 1071 Gençlik Çalışanı için sonuçlar Açıklandı. GSB Personel Alımı 51 Taban Puan açıklandı? Detaylar haberde.

Kamu

Gençlik ve Spor Bakanlığı 2024 yılı personel alımı duyurusu yayımlandı. Az Önce gelen duyuruya göre 1071 Gençlik Çalışan ve 950...

Sözleşmeli Personel Alımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yurt Yönetim Personeli alımı için sözlü sınavlar sonuçları açıklandı. Atama Belgeleri ve başvuru tarihleri haberde.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 2023 yılı Yurt Yönetim personeli alımı başvurusu başladı. Türkiye Geneli Sözleşmeli personel alımı başvuru belgeleri açıklandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı hakkında duyuru yayımlandı. 4501 Personel Alımı yerleştirme sonuçları açıklandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 2023 yılı 1453 Yurt Yönetim personeli alımı başvuru kılavuzu az önce yayımlandı. Kontenjan dağılımı belli oldu.

Sözleşmeli Personel Alımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı 6954 Sözlemeli personel alımı yerleştirme sonuçları açıklandı. Adaylardan istenen belgeler ve teslim tarihleri haberde.

Güvenlik Görevlisi Alımı

Bakanlık Ön Lisans mezunu 3622 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alacak. KPSS den en az 50 puan almış olmak şartı ile...

Sözleşmeli Personel Alımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı yapacak. Farklı alanlada 4501 Sözleşmeli Personel alımı başvurusu alınıyor. Kontenjan dağılımı ve şartlar nelerdir?

Sözleşmeli Personel Alımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı başvurusu başladı. En az lise mezunu 11 bin 455 personel alımı yapılacak. Mülakatsız Personel...