EGM Personel Alımı Haberleri

EGM Personel Alımı haberleri ve güncel EGM Personel Alımı gelişmeleri, EGM Personel Alımı ile ilgili tüm video, EGM Personel Alımı fotoğrafları ve EGM Personel Alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Kamu İŞKUR Alımı

EGM yeni ilanlar yayımladı. Poliseci Şube Müdürlüğüne Aşçı Yardımcısı alımı yapılacak. En az İlkokul mezunu başvuru şartları haberde.

Personel Alımı

EGM KPSS siz personel alımı hakkında duyuru yayımlandı. 2828 sayılı kanun kapsamında personel istenen belgeler duyuruldu.

TYP Alımı İŞKUR

İŞKUR üzerinden Bakanlıklara TYP Personel alımı başvurusu başladı. 2024 yılı binlerce TYP Personel alımı yapılacak. İlan detayları haberde.

Kamu İŞKUR Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü KPSS şartı olmaksızın farklı alanlarda 47 işçi alımında başvurular sona eriyor. Detaylar haberde.

Kamu İŞKUR Alımı

Kıyı Emniyeti, TÜSEB, EGM, MEB ve DSİ, İŞKUR üzerinden toplam 53 personel alımı yapacak. Başvurular ve detaylar haberde.

Personel Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı hakkında duyuru yayımladı. Hemşire ve Hizmetli alımı için sınav sonuçları açıklandı.

Kamu İŞKUR Alımı

İŞKUR üzerinde Kamu işçi alımı ilanları yayımlandı. MEB, EGM ve MSB bünyelerine KPSS li ve KPSS Şartı olmasızın Kamu İşçi...

Kamu Personeli Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü 60 KPSS Puanı ile Lisans mezunu kadrolu personel alımı yapıyor. EGM Hemşire alımı başvuru şartları ve detayları...

Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı hakkında az önce duyuru yayımladı. Psikolog Alımı Uygulamalı sınav sonuçları açıklanmıştır.

Personel Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı hakkında duyuru yayımlandı. Lise Mezunu Hizmetli alımı hakkında duyuru yayımlandı. Detaylar ve Şartlar haberde.

Kamu İŞKUR Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü ilan yayımladı. İŞKUR üzerinde gelen ilan ile İlköğretim ve 18 yaşından büyük KPSS siz Personel alımı yapılacak....

Kamu Personeli Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü Personel alımı başvurusu başladı. 9 farklı Şehir ve 3 kadro ile 17 Sözleşmeli personel alımı yapılacak. Şartlar...