EGM personel alımı için ilan yayımladı. Az Önce 15 Haziran 2023 tarihi ile gelmiş olan personel alımı ilanına göre İl Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Kamu Personel alımı yapılacağını ilan etti. İŞKUR üzerinde gelen ilana göre alımlar en az İlköğretim mezunu adaylar içerisinden gerçekleştirilecektir.

Kontenjan Bilgisi Nedir

EGM tarafından yayımlanan ilan ile " İl Emniyet Müdürlüğü Tekirdağ ( Polisevi Şube Müdürlüğü ) " personel alınacak.

Çalışma Şekli: Daimi/Tam zamanlı,

İşveren Statüsü: Kamu,

Pozisyon: Garson ( Servis Elemanı ),

Kontenjan: 4 Kişi,

Kimler Başvuru Yapabilecek?

İl Emniyet Müdürlüğü personel alımı için adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 18 Yaşını tamamlamış olmak, E az İlköğretim ve en fazla Lisans mezunu olmak, Görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak" gibi şartları sağlayan Kadın veya Erkek adaylar başvuru yapabilecekler.

KPSS Şartı Yok!

İlgili ilana başvurular KPSS siz personel Alımı yapılacak. Bu kapsamda adaylara sadece 22 Haziran 2023 tarihinde ilgili Polisevinde kura işlemleri yapılacaktır.

Başvurular Nasıl ve Zaman Yapılacak?

İlgili ilan İŞKUR bünyesinde yayımlanmış olup başvurularda İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Elektronik başvuru yapmak isteyen adaylar " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx " adresi üzerinden " İş İlan No (00007598573) " numarası ile gerçekleştirilecektir.