Milli Eğitim Bakanlığı Türkiye Geneli 9 Bin 473 Güvenlik Görevlisi Alıyor!

Milli Eğitim Bakanlığı kendi bünyelerine bağlı okullar için Türkiye geneli toplam 9 bin 473 güvenlik görevlisi alımı yapıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı Türkiye Geneli 9 Bin 473 Güvenlik Görevlisi Alıyor!

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde çok sayıda personel istihdam etmekte olup yine ihtiyaçların karşılanması için personel alımları sürmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı bilindiği üzere çocukların okullarda güvenle ders işlemesi ve çocuk kaçırma gibi olayların yaşanmaması için okullara büyük güvenlik önlemleri aldı. Şu anda çok sayıda okulun duvarları, demirleri yükseltilirken girişlerin sadece bir kapıdan yapılması sağlanıyor ve bu kapıda da güvenlik görevlileri bulunuyor.

Güvenlik görevlisi olmayan okullar için MEB İŞKUR Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında 9 bin 473 güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Buna göre güvenlik görevlisi alımları sürüyor.

ALIMLAR NASIL YAPILACAK

Milli Eğitim Bakanlığı İŞKUR Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında 9 bin 473 kişilik güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Güvenlik olmak isteyenlerin İŞKUR TYP kapsamında müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

Başvuru yapacak olan adayların yukarıda yer alan linki açması ve sol üstte bulunan ara bölümüne basarak tüm TYP ilanlarını görüntülemesi gerekmektedir. İlgili Milli Eğitim Bakanlığı güvenlik görevlisi ilanlarını gören adaylar başvurularını buradan ya da ilanın yayımlandığı İŞKUR şubelerine giderek müracaatlarını gerçekleştirebilir. Alımlar Türkiye geneli devam etmekte olup toplam 9 bin 473 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Adayların alımlar bitmeden başvurularını yapması gerekmektedir.

MEB 60 BİN PERSONEL ALIMINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2017, 14:29

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali uzgöreen
Ali uzgöreen - 2 yıl Önce

İşkur derdi 1400 TL garibani iyice yerin dibine gommek.Versene adamlara polise verdiğin maaş gibi 5000 tl,tabi sizin amacınız insanları surundurmek.Yaziklar olsun size MEB ve işkur ve tabi devlet baba oda varsa

Hasan KESKİN
Hasan KESKİN - 2 yıl Önce

Merhaba İlgili sitede TYP no istenmektedir onu nasıl bulacaz

Mehmet dekan
Mehmet dekan - 2 yıl Önce

Kismi zamanliysa milletin girmesine gerek varmi 1400 maas calisma suresi 8 ay sonra bostasin ne anladik

sibel
sibel - 2 yıl Önce

son başvuru ne zaman