İzmir merkezli enerji sektöründe faaliyet gösteren İZENERJİ İnsan Kaynakları, iş gücünü genişletmek ve nitelikli personel kazanmak amacıyla yeni bir iş ilanı yayınladı. hürriyet bulvarı'nda bulunan Münir Birsel Plaza B Blok'ta hizmet veren firma, enerji güvenliği, bakım, onarım, ilaçlama ve turizm alanlarında faaliyet gösteriyor.

Bu kapsamda İZENERJİ bünyesindeki güvenliği sağlamak amacı ile 50 Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

İZENERİ tarafından gelen ilanlara göre Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. Bu kapsamda;

  • 50 Daimi Güvenlik Görevlisi,

İş tanımı ve başvuru detayları

İZENERJİ, özel güvenlik görevlisi pozisyonunda 65 kişiye ihtiyaç duymaktadır. Başvuruda bulunacak adaylardan, en az 1 yıl deneyime sahip olmaları beklenmektedir. İşin doğası gereği vardiyalı çalışma koşulları esas alınacak olup, başvurular sadece İzmir ve çevresinde ikamet eden adayların değerlendirilecektir.

Başvuru şartları ve gerekli belgeler

Adaylardan aranan genel başvuru şartları arasında erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olma, geçerliliği devam eden Özel Güvenlik Kimlik Kartı veya çalışma izni bulunması, silahsız özel güvenlik görevlisi adayları için en az ortaokul, silahlı özel güvenlik görevlisi adayları için ise en az lise mezunu olma şartları yer almaktadır. Başvuru için gerekli belgeler arasında ise Özel Güvenlik Kimlik Kartı fotokopisi bulunmaktadır. 

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İZENERJİ güvenlik görevlisi alımı başvurusu 29 Şubat 2024 tarihi ile başlayacak olup en geç 2 Mart 2024 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyenler sadece istenen belgelerler İzenerji CV bankasından yapılması gereklidir.

Editör: Erhan İmamoğlu