Milli Eğitim Bakanlığı 9 Bin 473 Güvenlik Görevlisi Alımı Sürüyor!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu 9 bin 473 güvenlik görevlisi alımı yapıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı 9 Bin 473 Güvenlik Görevlisi Alımı Sürüyor!

Ülkemizin en çok personel alımı yapan kurumlarından bir tanesi olarak bilinen Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) açık pozisyonları için alımlar yapmaya devam ediyor. MEB sözleşmeli statüsünde öğretmek atamaları gerçekleştirdiği gibi yine okulların düzeni için çok sayıda İŞKUR Toplum Yararına Program kapsamında güvenlik görevlisi ve hizmetli alımları yapıyor.

Buna göre Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Türkiye geneli 9 bin 473 kişilik güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurmuştu ve ilanlar İŞKUR kapsamında yayımlanmaktaydı. Buna göre ilana müracaatlar devam ediyor. Peki adaylar başvurularını nasıl yapabilir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 9 bin 473 güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Peki nasıl başvuru yapılır? Buna göre;

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

Yukarıda yer almakta olan linki takip edecek adaylar sol üstte bulunmakta olan ''ara'' butonuna basması gerekmektedir. Tüm ilanları görüntüleyecek olan adaylar Milli Eğitim Bakanlığının güvenlik pozisyonlarını da görebilir.

İllere göre aralıklarla alım yapılmakta olup kalan iller ve son başvuru tarihlerini adaylar ilgili link üzerinden görebilir. Buna göre adaylar başvurularını yapmak için alımın yapılacağı il ya da ilçe İŞKUR merkezine giderek Toplum Yararına Program (TPY) kapsamında alınan 9 bin 473 kişilik güvenlik görevlisi alımı ilanına müracaat edebilir.

TÜM İLANLARI BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

MEB 47 BİN 850 HİZMETLİ ALIMI İLANI

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2017, 01:33

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Saçmalığın bu kadarı asgari ücret 9 ay çalışma şekli sonra da aç kalmak

Ghn
Ghn - 2 yıl Önce

Hayır efendim kpss siz alınmamalı öncelik kpss lilerin ve ünüvesite mesunlarının olmali

kadir
kadir @Ghn - 2 yıl Önce

hangi üniversite mezunusun? yazından pek belli olmuyor da! sen daha yazı yazmayı bilmiyorsun üniversite diplomanı parayla mı aldın?