Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı.15 Mayıs 2023 tarihi ile yayımlanmış olan Sözleşmeli Personel alımı ilanına göre Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda en az lise mezunu sözleşmeli personel alımı yapılacak. Ancak 18 mayıs 2023 tarihi ile gelmiş olan yeni bir duyuruya göre ise bazı kontenjanlarda güncelleme yapıldı!

18 MAYIS 2023 TARİHLİ İLAN GÜNCELLEMESİ:

15 Mayıs 2023 tarihli ve 32191 sayılı Resmî Gazete’de aslına uygun yayımlanan DP13-MB, DP14-KA ve DP15-İK nolu sözleşmeli personel ilanlarımız aşağıdaki şekliyle düzeltilmiştir. İlgililere ilanen duyurulur.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Lise Mezunu: 5 Hemşire, 6 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 31 Destek personeli, 2 Teknisyen

Ön Lisans Mezunu: 1 Laborant, 22 Sağlık Teknikeri, 10 Büro personeli, 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 18 Destek personeli, 2 Tekniker

Lisans Mezunu: 25 Hemşire, 1 Kimyager, 3 Büro Personeli, 4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 2 Spor Uzmanı, 

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi 657 sayılı devlet memurları kanunu kapsamında 4/ B fıkrasına göre Herhangi bir Mülakat yapılmaksızın sözleşmeli personel alımı yapılacak. Mülakatsız Personel Alımı için adayların KPSS den almış oldukları KPSS Puanları ele alınarak puan sırasına göre sıralama yapılacak.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" gibi şartlar aranacak.

KPSS Şartı Ne Olacak?

2022 yılında yapılmış olan Kamu personeli Seçme Sınavından Lise için P94 Ön Lisans için P93 ve Lisans için p3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Mesleğe Göre Özel Şartlar nedir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi sözleşmeli personel alımları için başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış lup en geç 15 gün devam edecektir. Buna göre ;

Başvuru Tarihleri: 15 - 29 Mayıs 2023

Başvuru Adresi: basvuru.gop.edu.tr

İLANIN TAM METNİ

Editör: TE Bilisim