Emniyet Genel Müdürlüğü ( EGM ) kamu işçi alımı ilanı yayımlandı. Az Önce İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan Kamu İşçi Alımı ilanına göre EGM bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az İlkokul mezunu adaylar içerisinden Kamu İşçi alımı gerçekleştirilecek. Adaylardan aranan şartlar ve başvuru bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

EGM İşçi Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

EGM tarafından gelmiş olan Kamu İşçi alımı ilanına göre alımlar Daimi Statüde olmak üzere " Edirne Polis Evi Yönetim Sosyal Dinlenme Tessleri " bünyesine farklı kadroda Kamu İşçi alımı gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda alım yapılacak kadrolar:

  • 5 Garson (Servis Elemanı)- İş İlanı No: 00007983191

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nedir?

Adaylardan genel ve özel nitelikler aranacak. Bu kapsamda EGM başvuruları Kadın / Erkek adaylardan yapılacak. Ayrıca 18 yaşını tamamlamış ve 36 yaşından gün almamış olmak gereklidir.

Aşçı Alımı Şartları:

1-Türk vatandaşı olmak

2-Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

3-Türk Ceza Kanunu'nun 53.maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten ilenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına veya ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar,anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar,zimmet,irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık ,sahtecilik, güveni kötüye kullanma ,hileli iflas ,ihaleye fesat karıştırma ,edimin ifasına fesat karıştırma ,suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.

4-hizmet esnasında uzun süreli (günlük olarak yaklaşık en az altı saat) ayakta kalmasında sağlık yönünden bir problemi olmamak.

5- haftalık veya günlük  çalışma sürelerine uygun olarak gerektiğinde idarenin talebi üzerine hafta sonları günleri dahil (cumartesi ve pazar ) esnek çalışma saatlerine uygun olmak .

6-sgk hizmet dökümü ile belgelendirmek kaydı ile alanında en az bir (1)  yıl iş tecrübesine sahip olmak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Söz konusu EGM Başvuruları sadece İŞKUR üzerinden yapılacak olup sadece İş İlanı numarası ile gerçekleştirilecek. İş İlanı Numaralarını yukarıdaki kadro bilgisinden ulaşabilirsiniz.

Başvuru Tarihleri: 18 - 22 Aralık 2023

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx