Emniyet Genel Müdürlüğü Personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Sözleşmeli Personel Alımı ilanına göre Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Merkez teşkilatında bulunan eksikliği karşılamak üzere 7 Hizmetli Alımı gerçekleştirecek. 

Sözleşmeli Destek Personeli ( Hizmetli ) Alım için beklenen başvuru süreci başlamış olup İşin Olsa ekibi olarak başvurular hakında bilgileri sizlere aktaracağız.

EGM Başvuru Süreci Başladı!

Emniyet Genel Müdürlüğü 4 Ekim 2023 tarihi ile resmi İnternet sitesinde yayımladığı duyuruduan sonra ilk olarak ilanı İşin Olsa ekibi paylaşmış olup  başvuru süreci ise 16 Ekim 2023 Tarihi ile yani Bugün başlamıştır. Başvuru yapacak adaylar İstenen şartları sağlıyor olmaları gereklidir. En geç 20 Ekim 2023 tarihine kadar başvuru yapılacak olup başvurular sadece Elektronik ortamda gerçekleştirilecektir.

Başvuru Ekranı: https://www.turkiye.gov.tr/emniyet-kariyer-kapisi-kamu-ise-alim

Nasıl Başvuru Yapılacak?

1. Adım: Öncelikle yukarıdaki belirtilen bağlantıya tıklayarak e-Devlet şifresi ile sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

2. Adım: Sisteme girdikten sonra EGM sistemi açılacak olup orada " Yeni Başvuru " seçeneğ,ne tıklayınız.

3. Adım: İlgili ekranda " T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - SÖZLEŞMELİ DESTEK PERSONELİ (HİZMETLİ) ALIM İLANI " seçeneği bulunan pencere geldikten sonra buradan da " Başvur " butonuna tıklıyoruz ve başvurularımıza devam ediyor. 

Sonraki adımlarda ise gerekli alanları doldurarak başvurularımızı tamamlıyoruz.

Adaylar, başvuru onay durumlarını Kariyer Kapısı üzerinden takip edebilecek; başvuru bilgilerini içeren belgeyi ise başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından Kariyer Kapısı ( https://isealımkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/) üzerinden alabileceklerdir.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

EGM Hizmetli alımı ilanına;

  • 25 - 40 Yaş Arasında Olan,
  • KPSS den P94 puan türünden en az 70 Puan almış olmak,
  • Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliğinde belirtilen sağlık şartlarını taşıyan, 
  • Herhangi bir ortaöğretim programından mezun olan

adaylar başvur yapabilecekler.

İLANIN TAM METNİ VE TÜM BAŞVURU ŞARTLARI BURADA

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞNİ OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİR VE İNSTAGRAM SAYFAMIZI TAKİP ET

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA