Efeler Belediyesi Memur Alımı ilanı yayımlandı. Az Önce yayımlanan memur alımı ilanına göre Efeler Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Mahalli İdarelere ilk Defa atanacaklara dair uygulanacak Sınav ve usül yönetmeliğine göre Memur alımı yapılacak. Şartlar ve kontenjan bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Efeler Belediyesi bünyesine memur alımı için yayımladığı ilana göre, Teknik Hizmetleri ve Sağlı kHizmetleri sınıfında istihdam edilmek üzere 3 kişilik boş kadro ile;

  • 1 Ekonomist,
  • 2 Psikolog,

alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Efeler Belediyesi memur alımında 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 18 Yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " gibi şartlar aranacaktır.

Özel Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.
  • 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 55 puan almış olmak,

Eğitim Şartları nedir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Efeler Belediyesi memur alımı başvurusu Aralık ayı içerisinde yapılacak. Başvurular belirtilen nitelikleri sağlıyor olmaları dahilinde olmak üzere İstenen belgelerle şahsen yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 20 - 22 Aralık 2023

Başvuru Adresi: Yedieylül Mahallesi İzmir Bulvarı No:5 T.C. Efeler Belediye Başkanlığı Hizmet Binası İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Efeler /AYDIN

İLANIN TAM METNİ