Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Personel Alımı yapıyor.  Üniversite 35 sözleşmeli personel alımı yapacakı. Bu kapsamda personel alımları 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 4/B kapsamında Mülakatsız personel alımı kapsamında yapılacak.

Başvurular Sona Eriyor

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvurusu 26 Aralık 2023 tarihi ile başlamıştı ve en 10 Ocak 2024 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar aşağıdaki bilgiler kapsamında başvurularını yapacaklar.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Lise Mezunu: 2 Destek Personeli, 8 Temizlik Görevlisi, 5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Teknisyen, 

Ön Lisans Mezunu: 6 Büro Personeli, 1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 2 Sağlık Teknikeri, 2 Tekniker, 

Lisans Mezunu: 6 Büro Personeli, 1 Spor Uzmanı, 1 Programcı,

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi bünyesine alacağı personel adaylarından genel olarak 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacaktır.

Ayrıca 

  • Nöbet usulü çalışabilecek olmak, 
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak,

KPSS Şartı Nedir?

KPSS Şartı olarak Lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanına, Önlisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP93 puanına ve Ortaöğretim mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanına sahip olmak, aranan KPSS puan türlerinden 5 ve üzeri puan almış olmak,

Yaş Şartı Nedir?

Son başvuru tarihi ile 40 veya 35 yaşından büyük olmamak,

şartları aranacaktır.

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

Söz konusu Üniversiteye sözleşmeli personel alımları KPSS Puanı ile gerçekleştirilecek olup başvurularda en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak sıralama ele alınacaktır. Bu kapsamda herhangi bir Müakat yapılmaksızın yerleştirme yapılacak.

Mesleğe Göre özel Nitelikler Nedir?

İLANIN TAM METNİ