Boğaziçi Üniversitesi personel alımı yapacak. Az Önce Resmi Gazetede 24 Temmuz 2023 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Boğaziçi Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden Sözlşemeli personel alımı yapılacak. Bu kapsamda Alımlar 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında 4/B olarak sözleşmeli ihtihdam sağlanacaktır.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 1 Destek Personeli, 6 Teknisyen

Ön Lisans Mezunu: 1 Büro Personeli, 1 Programcı,

Lisans Mezunu: 1 Mühendis, 1 Programcı, 4 Büro Personeli

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Boğaziçi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" gibi şartlar aramacak.

KPSS Şartı Var!

Adayların 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmaları gereklidir.

Eğitim Şartları Nedir?

Başvurular ne Zaman Yapılacak?

Boğaziçi Üniversitesi personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi itibari ile başlamış olup en geç 15 gün içrisinde yapılmış olması gereklidir.

Başvuru Tarihleri: 24 Temmuz - 7 Ağustos 2023

Başvuru Adresi: Üniversitenin Hisar Kampüsü’ndeki başvuru noktasına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ