Bodrum Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre farklı kadrolarda olmak üzere 50 kişilik boş kadro ile personel alımı yapılacak. En az okur yazar olan adaylar başvuru yapabilecekler. 

Personel Alımı Kontenjan Dağılımı:

  • 30 Çöpçü,
  • 20 Beden İşçisi,

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Bodrum Belediyesi 50 personel alımı başvuruları için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, En az okur yazar olmak, Bodrum ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartları aranacak.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Belediye Personel Alımı başvuruları 22 Nisan 2024 tarihi ile başlayacak olup en geç 25 Nisan 2024 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece istenen belgeler ile birlikte Bodrum Belediyesi Çarşı Mahallesi Belediye Meydanı no.1 Bodrum adresine şahsen yapılacaktır. İlan hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://media.iskur.gov.tr/88430/mugla-bodrum-belediyesi-personel-ltd-sti-25-04-2024.pdf