İzmir Bornova Belediyesi KPSS Şartsız 60 Öğretmen, Antrenör Alıyor

İzmir Bornova belediyesi KPSS şartı olmaksızın Öğretmen ve Antrenör alımı yapacağını duyurdu. Toplamda 60 adet alım yapacak olan belediyeye başvuru şartları haberimizdedir.

İzmir Bornova Belediyesi KPSS Şartsız 60 Öğretmen, Antrenör Alıyor

İŞKUR üzerinden her gün binlerce özel sektör alımı gerçekleşmekte olup bunun yanı sıra yapılan alımlarda ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarına da alımlar gerçekleşmektedir. Bu kapsamda belediyelerin kamu personeli alımlarında da İŞKUR önemli bir rol oynamaktadır. 2019 yılında alım yapacak olan belediyelerden biri de İzmir Bornova Belediyesi olup belediye farklı pozisyonlarda istihdam yapmak üzere toplamda 60 öğretmen ve antrenör alımı yapacağını açıkladı. Buna göre İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana ilişkin detaylar haberin devamında yer alıyor.

Alım Yapılacak Kadrolar ve Başvuru Şartları

İzmir Bornova Belediyesi tarafından yapılacak olan alımda toplamda 60 öğretmen ve işçi alımı yapılacak olup ilgili alımın yapılacağı kadrolar ve branşlar şu şekildedir.

Biyoloji, Coğrafya, Felsefe, Fen Bilgisi, Fizik, İngilizce, Kimya, Matematik, Sosyal Bilgiler, Tarih Öğretmeni, Türkçe Öğretmeni, Basketbol Antrenörü, Futbol Kaleci Antrenörü, Futbol Antrenörü, Judo Antrenörü, Taekwondo Antrenörü, Tesis Sorumlusu, Yüzme Antrenörü alımı yapılacaktır.

Buna göre adayların sağlaması gereken şartlara arasında ilgili branşa yönelik üniversitelerin ilgili 4 yıllık öğretmenlik bölümlerinden mezun olmak şartı gelmektedir. Bunun yanı sıra antrenörlük alımlarında ise spor yüksekokulu ya da spor bilimleri fakültesinden mezun olmak şartları yer almaktadır.

Başvuru Şekli

İŞKUR üzerinden gerçekleştirilen alımda toplamda 60 öğretmen ve antrenör alımı gerçekleştirilecek olup ilgili alıma başvurmak isteyen ve şartları sağlayan adayların istenilen belgeler ile birlikte 19.08.2019 tarihinde İzmir Bornova daki ilgili kuruma başvurmaları gerekmektedir. Başvuru yapmak ve ilan detayına erişmek için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2019, 20:44
YORUM EKLE