Belediyeler memur alımı ilanlarını yayımlamaya devam ediyor. Az Önce yayımlanmış olan ilana göre Kılıçarslan Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Mahalli İdarelere ilk defa atanacaklara uygulanacak usul ve sınav yönetmeliği kapsamında 2 Memur Alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Kontenjan Bilgisi Nedir?

Kılıçarslan Belediyesi 2 kişilik kadro ile Genel İdare Hizmetleri sınıfında olmak üzere 10. dereceli kadroda Lisans mezunu 1 Düz memur ve Lise mezunu 1 Şoför alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Adayların genel olarak 657 sayılı devlet memurları kanunu kapsamında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 18 yaşını tamamlamış olmak gibi şartlar aranacak.

Düşük KPSS Puanı İle Memur Alımı Yapılacak!

Adaylardan KPSS şartı olarak 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için P94 ve Lisans için p3 puan türünden en az 55 veya 60 puan almış olmak gereklidir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 11.09.2023-13.09.2023 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 08.30-17.30 arasında) Belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğü'ne (Kılıçarslan Belediyesi Hizmet Binası Kılıçarslan Beldesi Cumhuriyet Mahallesi Zafer Caddesi No:106 Sinanpaşa/Afyonkarahisar) müracaatlarını yapabileceklerdir.

İLANIN TAM METNİ