2019 Korucu Alım İlanı Ne Zaman Gelecek?

2019 Korucu Alım İlanı Ne Zaman Gelecek? 2019 da koruyucu alımları ne zaman başlayacağı hakkında detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.Konu hakkında son dakika gelişmelerini öğrenebiirsiniz.

2019 Korucu Alım İlanı Ne Zaman Gelecek?

Son zamanlarda kamu kurum ve kuruluşlarına alım ilanları artmaya başlamış olmakla birlikte birçok adayın gözü kulağı da alım yapacak olan bu kurum ve kuruluşlara çevrildi. Özellikle ilk açıklandığı günden bu yana adayların büyük bir bekleyiş içerisinde ilanın açıklanmasını talep ettiği alımlardan biri de 25 bin korucu alımı olarak yer almaktadır. Bu noktada Türkiye genelinde İL Jandarma Genele Komutanlığı’na bağlı görev yapacak olan korucuların alımı için ilan henüz yayınlamamış olmakla birlikte birçok aday da bu ilanın bir an önce yayınlanmasını talep ediyor.

Korucu Alımının Bakan Soylu Duyurmuştu

Geçtiğimiz aylarda Bakan Soylu tarafından duyurulan ve 2019 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan alımlarda tam 25 bin korucu iştiham edilecekti. Bakanın açıklamasından sonra ise adayların meraklı bekleyişleri başlamıştı. Özellikle Jandarma il ve ilçe komutanlıkları bünyesindegörev yapacak olan üzere 25 bin korucu alımı gerçekleştirilecekti.

Türk vatandaşı olan, askerlik hizmetini tamamlamış olan, terör örgütü ile bir ilgisi bulunmayan, görev alacağı yerde ikamet eden ve 40 yaşından büyük olmayan adayların başvurabildiği koruculuk birçok aday tarafından son zamanlarda tercih edilen meslekler arasında yer alıyor.

Adaylar Korucu Alımı İlanını Bekliyor

Türkiye’nin birçok yerinden Jandarmaya bağlı olarak görev yapacak olan korucuların alımı için 2019 yılı içerisinde 25 bin kişilik kadro açıklanmıştı. Adaylar açıklanmasının üzerinden bir aydan fazla süre geçtiği halde ilanın neden açıklanmadığını merak ediyor ve ilanın en kısa sürede açıklanmasını istiyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 1 yıl Önce

Devlet baba alacaksın al bu korucu işi milleti bunalıma sokuyor sözünüzde durun artık söz veriyor sunuz durmuyor sunuz onfan sonra millet ten oy kaybınız oluyor olr tabi adaylar dört gözle kotucu alımı ne zaman olacak onu takip ediyor sabah aksam

Mükremin
Mükremin - 1 yıl Önce

Sayin bakanim yayınla artik şu alımı lutfen yeter artik bukadar zamandır bekledigimiz insanlarin gozu kulağı senden gelecek haberde

erol
erol - 1 yıl Önce

ne zman alim olacakkkkkk

Resul
Resul - 1 yıl Önce

Yeter artık tadında bırakın kac aydır ilanı bekliyoruz

abdullah
abdullah - 1 yıl Önce

Söleyman soylu sen söz veripte tutmayanlardan deyilsin bekliyoruz

Tolga kapo
Tolga kapo - 1 yıl Önce

Erzurum dan bekliyorum

Vedat Vargün
Vedat Vargün - 1 yıl Önce

Sayın bakanım korucu alımı bekliyoruz alım nezaman olacak sayın bakanım biran önce alım olsun lütfen saygılar kars Digor dağpınar

Mete
Mete - 1 yıl Önce

Koruyucu alimi nezaman