Antalya Büyükşehir Belediyesi memur alımı yapıyor.Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan İtfaiye eri alımı ilanına göre Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesine Genel idare Hizmetleri sınıfında 50 memur alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda başvurularda artık sona geldik. Peki sonuçlar ve değerlendirmeler hakkında detaylar nelerdir?

50 memur Alımı Kontenjan Bilgisi nedir?

Antalya Büyükşehir Belediyesi yayımladığı ilan ile bünyesine Genel idare Hizmetleri sınıfıdna istihdam edilmek üzere 10. Dereceli kadroda 50 İtfaiye Eri alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Kadın Erkek adaylar başvuruda bulunabilecek.

Başvurular Sona Eriyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi 50 İtfaiye eri alımı başvurusu 23 Ekim 2023 tarihi ile başlamıştı ve artık sona eriyor. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını sadece 27 Ekim 2023 tarihine kadar gerçekleştireceklerdir. Başvuru yapacak adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimi/antalya-buyuksehir-belediyesi-50-itfaiye-eri-alimi-ilani-on-h45103.html

Başvuru Değerlendirmesi nasıl Yapılacak?

Belediye İtfaiye Eri alımı başvuruları KPSSp93 puan türünden en az 55 puan almış olmak şartı ile gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda başvuru değerlendirmesi de KPSS Puanına göre yapılacaktır. En yüksek puanlı adaydan başlamak üzere atama yapılacak her bir unvan için boş kadro sayısının beş katı oranında aday sözlü ve uygulamalı sınava çağrılacaktır,

Başvuru Sonuçları ne Zaman Açıklanacak?

Sınava girmeye hak kazanan adaylar ve KPSS puanları ile sınav yeri ve zamanı başvuruların değerlendirilmesini müteakip 01/11/2023 tarihinde belediyemiz web sayfası www.antalya.bel.tr adresinde ilan edilecektir.