Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel alımı yapacak. Az Önce yayımlanmış olan 18 Eylül 2023 tarihli Resmi Gazetede yayımlanmış olan ilana göre Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi ( ALKÜ ) bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kontenjanlarda 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli Personel alımı gerçekleştirilecektir.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 13 Temizlik Personeli, 2 Basit Bakım ve Onarım personeli, 1 Diğer Sağlık Personeli,

Ön Lisans Mezunu: 3 Sağlık Teknikeri, 1 Teknisyen, 3 Tekniker

Lisans Mezunu: 1 Mühendis, 1 Mimar

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Saylı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya Askerlik ile ilgisi olmamak " gibi şartlar aranacak.

KPSS Şartı Aranacak!

Adayların 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gereklidir.

Kontenjana Göre Özel Nitelikler:

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi personel alımı başvurusu ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereklidir.

Başvuru Tarihleri: 18 Eylül - 2 Ekim 2023

Başvuru Adresi: Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığı, Kestel Mahallesi Üniversite Caddesi No: 80 Alanya/ANTALYA

İLANIN TAM METNİ

Editör: TE Bilisim