Ziraat Katılım Memur alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Ziraat Katılım resmi İnternet adresi üzerinde yayımlanmış olan Memur Alımı ilanına göre Ziraat Katılım bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda Memur alımı gerçekleştirilecek. Her pozisyon için farklı şehirler belirtilmiş olup Kontenjan dağılımı ve başvuru şartlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Ziraat Katılım 412 Memur Alımı Kontenjan Dağılımı Nedir?

Toplamda 412 kişilik kadro için Memur alımı gerçekleştirileceği bildirildi. Bu yönde alımlar farklı şehirlerde gerçekleştirilecek olup kontenjan dağılımı ise;

  • 250 Servis Görevlisi,
  • 150 Uzman Yardımcısı,
  • 12 Müfettiş Yardımcısı,

Şehre Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Müfettiş Yardımcısı ve Uzman Yardıcısı İstanbul'da,

Servis Görevlisi Alımı ise " Afyon, Kahramanmaraş, Aksaray, Kayseri, Ankara, Kırıkkale, Antalya, Kocaeli, Aydın, Konya, Batman, Kütahya, Bursa, Malatya, Çanakkale, Manisa, Denizli, Mersin, Diyarbakır, Nevşehir, Erzincan, Niğde, Eskişehir, Sakarya, Gaziantep, Samsun, Giresun, Siirt, Isparta, Tekirdağ, İstanbul, Trabzon, İzmir ve Van " olmak üzere farklı şehirlerde gerçekleştirilecek.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Ziraat Katılım adaylardan genel olarak;

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

- 18 Yaşını tamamlamıl ve 01.01.1994 ve sonrası doğumlu olmak,

- Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,

- Bankacılık Kanununa göre Bankalarda çalışması yasaklanmamış olmak,

- Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,

- Daha önce Ziraat Katılım Bankası A.Ş. Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı ve Servis Görevlisi  Giriş Sınavı’nın mülakat aşamasında elenmemiş olmak.

Eğitim şartı Nedir?

Yazılı sınava katılacak adaylar için ilan listesindeki Bölümler Tablosunda yer alan bölümlerden veya denkliği yetkili makamlarca tanınmış yurtdışı üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak ya da Şubat 2024 itibari ile mezun olacağına dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Ziraat Bankası Memur alımı için yayımlanmış olan duyuruya göre Banka Memur Alımı başvurusu için süreç ilanın yayım tarihi itibari ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gereklidir.

Başvuru Tarihleri: 24 Ekim - 10 Kasım 2023

Başvuru Adresi: https://ziraatbankisealim.istanbul.edu.tr

Başvuru Ücreti Alınacak!

Banka memur alımı için adaylar başvuru gerçekleştirebilmeleri için 200 TL Başvuru Ücreti ödemeleri gerekmektedir. ÜNİVERSİTE’nin https://ziraatbankisealim.istanbul.edu.tr internet sitesi üzerinden kredi/banka kartı ile gerçekleştirilecektir.

ZİRAAT KATILIM UZMAN YARDIMCISI ALIMI İLANIN TAM METNİ

ZİRAAT KATILIM MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI İLANIN TAM METNİ

ZİRAAT KATILIM SERVİS GÖREVLİSİ ALIM İLANIN TAM METNİ

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA