Ziraat Bankası Memur alımı yapacak. Az Önce Banka Resmi İnternet adresi üzerinde yayımlanmış olan Banka Memur Alımı ilanına göre Ziraat Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere toplamda 165 kişilik kadro ile Memur Alımı yapılacağı açıklandı. Alımlar Genel Müdürlük birimleri ve Şubelerde gerçekleştirilecek. Başvuru şartları ve ilanın detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

165 Banka Memur Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Ziraat Bankası 23 Ekim 2023 tarihi ile yayımladığı Memur Alımı duyurusuna göre 165 kişilik kadro ile Memur alımı yapılacağı bildirilmiş olup bu kapsamda alımlar;

- İstanbul ilindeki Genel Müdürlük Birimleri ile Şubelerinde görevlendirilmek üzere 150 Uzman Yardımcısı,

- Ziraat Bankası AŞ Teftiş Kurulu’nda görev almak üzere 15 Müfettiş Yardımcısı,

Ziraat Bankası Memur Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Ziraat Bankası Memur Alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Banka Kanununa göre Bankada çalışmasına engeli olmamak " şartları aranacaktır.

Yaş Şartı Nedir?

01.01.1994 ve sonrası doğumlu olmak (18 yaşını doldurmuş olmak)

Eğitim Şartı Nedir?

Müfettiş yardımcısı ve Uzman yardımcısı alımı için başvurular Mühendislik alanlarında ve İdari alanlarda gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Ziraat bankası tarafından belirtilen ve en az dört yıllık eğitim veren Üniversitelerin ilgili alanlarından mezun olmuş olmak gerekmektedir. Ayrıca Yurtdışında mezun olanlar için denkliği yetkili makamlarca tanınmış yurtdışı üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak ya da Şubat 2024 itibari mezun olacağına dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak gereklidir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Ziraat Bankası Memur alımı için yayımlanmış olan duyuruya göre Banka Memur Alımı başvurusu için süreç ilanın yayım tarihi itibari ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gereklidir.

Başvuru Tarihleri: 24 Ekim - 10 Kasım 2023

Başvuru Adresi: https://ziraatbankisealim.istanbul.edu.tr

Başvuru Ücreti Alınacak!

Banka memur alımı için adaylar başvuru gerçekleştirebilmeleri için 200 TL Başvuru Ücreti ödemeleri gerekmektedir. ÜNİVERSİTE’nin https://ziraatbankisealim.istanbul.edu.tr internet sitesi üzerinden kredi/banka kartı ile gerçekleştirilecektir.

UZMAN YARDIMCISI ALIMI İLANIN TAM METNİ

MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI İLANIN TAM METNİ

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA